Web Analytics
More
  Reklāma

  “Lego” piedāvās “Minecraft” tematisko komplektu pieaugušajiem

  Jaunākie raksti

  Leģendārajai datorspēlei “Minecraft” šogad paliek jau 15 gadi. Tam par godu, piemēram, “Netflix” veidos “Minecraft” animācijas seriālu. Arī rotaļlietu ražotājs “Lego” vēlas pienācīgi atzīmēt šo jubileju, piedāvājot pieaugušajiem domātu “Minecraft” komplektu.

  Ziņots, ka “Lego” sācis pieņemt iepriekšpasūtījumus savam jaunajam tematiskajam komplektam “The Crafting Table”. Tas sastāv no 1196 daļām un domāts “Minecraft” faniem, kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu.

  Reklāma

  Šis komplekts ļaus izveidot jau pazīstamo “Minecraft” teritoriju fragmentus ar specifiskām vides iezīmēm. Piemēram, līdzenumus ar ciematu, taigu ar alu. Tāpat šis “Lego” komplekts piedāvās izveidot “Minecraft” esošās populārākās dzīvās būtnes. Papildus iekļautas arī astoņas minifigūras ar spēles galvenajiem varoņiem, kā Stīvs, Alekss, skelets u.c. Tāpat komplektā varēs atrast piecas mini konstrukcijas un uzlīmes, kas attēlo frāzes no spēles. Viss “Lego” “Minecraft” komplekts saliktā veidā ir 14 x 15 x 15 cm liels. ASV tas būs iegādājams no 1. augusta par 89,99 USD.

  Jāpiezīmē, ka “The Crafting Table” ir tikai viens no “Lego” pieaugušajiem paredzētās kolekcijas. Citi iecienīti komplekti 18+ vecumam ir, piemēram, “Gredzenu pavēlnieka” Barad-dûr, Retro Radio, “Star Wars TIE Interceptor”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma