Web Analytics
More
  Reklāma

  “WhatsApp” sāk atbalstīt minūti garus balss statusa atjauninājumus

  Jaunākie raksti

  Ziņapmaiņas lietotne “WhatsApp” nedēļu iesākusi ar jaunu funkciju, kas aktuālāka būs tiem, kuri iecienījuši regulāri atjaunot sava profila statusu. Uzņēmums paziņojis, ka lietotājiem tagad ir iespēja ierakstīt un pievienot līdz minūtei garus balss statusa atjauninājumus.

  Jāatzīmē, ka iepriekš “WhatsApp” saņēma atbalstu videoklipu kopīgošanai, kuru garums nepārsniedz vienu minūti, un piedāvā šādā veidā atjaunot profila statusu. Papildus tam lietotājiem bija opcija kopīgot balss piezīmi savā statusa lapā, kuras garums gan nevarēja pārsniegt 30 sekundes. Tagad “WhatsApp” šajā ziņā sniedz lielāku rīcības brīvību un ļauj pievienot uz pusi garāku balss statusa atjauninājuma ierakstu.

  ReklāmaAdvertisement

  Jaunā iespēja pie lietotājiem nonāks tuvākajā laikā un būs aktuāla gan “iOS”, gan “Android” ierīcēs. Lai pie tās tiktu, jāatceras savā ierīcē instalēt jaunāko “WhatsApp” lietotnes versiju.

  Būtiski, ka šī ir viena no diezgan daudzām funkcijām, ko “WhatsApp” pēdējā laikā sācis vai plāno piedāvāt. Pārskatāmā nākotnē pie lietotājiem varētu nonākt iespēja automātiski noņemt paziņojumus par neizlasītajām ziņām, kas aktuālāka varētu būt tiem, kuri ik dienu saņem kaudzi ziņu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma