Web Analytics
More
  Reklāma

  “Starliner” saskaras ar kārtējām problēmām, un vairs nav skaidrs, kad notiks pirmā apkalpes misija

  Jaunākie raksti

  Maijā ziņu virsrakstos visai bieži parādījās “Boeing” kosmosa kuģa “Starliner” nosaukums, tiesa, ar ne visai pozitīvu pieskaņu. Maijā sākumā bija paredzēta pirmā “Starliner” apkalpes misija, kas tehnisku iemeslu dēļ tika atcelta. Pēc tam tika noteikti vairāki misijas norises datumi, ieskaitot pagājušo nedēļas nogali, taču arī tajos neizdevās sasniegt šo mērķi. Līdz ar to pagaidām nav noteikts jauns “Starliner” pirmās apkalpes misijas datums.

  “Starliner” primārais mērķis ir nogādāt NASA astronautus uz un no Starptautisko kosmosa staciju (SKS). Pagaidām šo uzdevumu vienīgais uzņemas “SpaceX” ar kosmosa kuģi “Dragon”. Taču, kad “Starliner” pierādīs savas spējas, arī šis kosmosa kuģis varēs pārvadāt NASA astronautus.

  ReklāmaAdvertisement

  “Starliner” galvenais izaicinājums šo vairāku mēnešu laikā ir veiksmīgi nogādāt kosmosa stacijā NASA astronautus Beriju Vilmoru un Sunitu Viljamsu, kur tie veiks dažādus eksperimentus un pēc nedēļas ar “Starliner” nolaidīsies uz Zemes, lai padalītos ar atklāto.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jānis
  27.05.2024 15:38

  Ko domāt par Marsu, ja joprojām līdz SKS netiekam….

  Dainis
  27.05.2024 18:48
  Reply to  Jānis

  Tiekam jau bez problēmām vairākas desmitgades, vnk problēma jaunajam tirgus spēlētājam

  n0@$$
  27.05.2024 18:54
  Reply to  Dainis

  SpaceX mierīgi lido ,kas tiešām ir jaunais spēlētājs. Boeing jaunais spēlētājs :D Tad Fords tikai vakar sāka ražot auto :D

  Reklāma