Web Analytics
More
  Reklāma

  Latviešu 3D drukas pakalpojumu sniedzējs aviācijas nozarei “AM Craft” piesaistījis 600 000 eiro finansējumu

  Jaunākie raksti

  Latvieši ir pierādījuši, ka spēj gūt panākumus dažādās jomās. Īpaši spilgti piemēri redzami jaunuzņēmumu vidū, kuru inovatīvās idejas un risinājumi tiek pamanīti, novērtēti un dota iespēja iekarot ne tikai mūsu pašu, bet arī globālo tirgu. Viens no šādiem uzņēmumiem ir “AM Craft”, kas nodarbojas ar 3D drukas pakalpojumu sniegšanu un piedāvā detaļas aviācijas vajadzībām. Risinājuma aktualitāti pamanījuši arī investori, kas ļāvis “AM Craft” piesaistīt 600 000 eiro lielu finansējumu no “Change Ventures” un “BADideas.fund”.

  Portāls “Labs of Latvia” informē, ka “AM Craft” radītāji Didzis Dejus un Jānis Jātnieks 3D drukas jomā strādā jau vairākus gadus. Šajā laikā viņi mēģinājuši saprast, kāpēc aviokompānijas un lidmašīnu uzturētāji tik kūtri izmanto 3D drukātas detaļas. Iemesli tam ir vairāki, piemēram, šādu detaļu nepieejamība un tas, ka aviācijas nozare vēl nav gatava pieņemt 3D drukas tehnoloģiju. Šeit iesaistās “AM Craft”, kas spēj atrisināt abas problēmas. Pirmkārt, uzņēmums piedāvā izdevīgāku sadarbības modeli, nodrošinot aviokompānijām un lidmašīnu uzturētājiem vajadzīgo detaļu piegādi. Otrkārt, “AM Craft” nodrošina sertificētu detaļu bibliotēku, ko var izmantot dažādām lidmašīnām.

  Reklāma

  “AM Craft” līdzdibinātājs Didzis Dejus skaidro, ka uzņēmuma vīzija ir dot iespēju aviācijas nozares pārstāvjiem ātri un lēti iegūt plašu 3D drukātu detaļu klāstu, ko piegādā sertificētie ražošanas partneri visā pasaulē. Šādā veidā “AM Craft” arī virza aviācijas nozari pretī ilgtspējai.

  Jāpiezīmē, ka “AM Craft” galvenā mītne atrodas Rīgā, kas ir arī viens no lielākajiem 3D drukas centriem Eiropā. Pērnā gada septembrī uzņēmums atvēra ražotni Dubaijā. Nākotnē “AM Craft” cer atklāt ražotnes arī Centrāleiropā, Āzijā, ASV, padarot 3D drukātas detaļas krietni pieejamākas aviācijas nozares dalībniekiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma