Web Analytics
More
  Reklāma

  “Eleport Group” izpilddirektora amatā stājies Jakubs Milers

  Jaunākie raksti

  “Eleport”, vadošais elektroauto uzlādes staciju operators Centrāleiropā un Austrumeiropā, par uzņēmuma jauno izpilddirektoru ieceļ Jakubu Mileru (Jakub Miler). “Eleport” dibinātājs un līdzšinējais izpilddirektors Rauls Potiseps (Raul Potisepp) turpinās darbību uzņēmuma valdē un turpmāk būs atbildīgs par uzņēmuma izaugsmi.

  “Eleport” šobrīd Polijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā pārvalda vairāk nekā 800 uzlādes punktu, un līdz šī gada beigām plāno palielināt to skaitu līdz pat 1350 uzlādes punktiem. Jakubam Mileram pievienojoties komandai, “Eleport” plāno veicināt savu izaugsmi jaunos Centrāleiropas un Austrumeiropas tirgos. “Ilgtspējīga enerģētika ir izcila uzņēmējdarbības iespēja, jo tā strauji attīstās un piedāvā maziem uzņēmumiem iespēju īsā laikā piedzīvot ievērojamu izaugsmi. Papildu nozares ekonomiskajam potenciālam tā pozitīvi ietekmē gan cilvēkus mums apkārt, gan planētu kopumā,” norāda Jakubs Milers.

  Jakubam Mileram ir vairāk nekā 15 gadus ilga pieredze starptautiskajā vadībā un viņš ir ieņēmis vairākus vadošus amatus, kas saistīti ar operāciju vadību un uzņēmumu paplašināšanos, kā arī ar investīciju piesaisti un atbalstu ilgtspējīgas enerģētikas uzņēmumiem, izaugsmes un finansēšanas stratēģiju īstenošanu.

  “Pēc astoņu gadu ilgušās “Eleport” izaugsmes no nulles līdz vienam no vadošajiem spēlētājiem Centrāleiropā un Austrumeiropā ir pienācis laiks atstāt izpilddirektora amatu. Jakubs ir spēcīgs “Eleport” papildinājums, ņemot vērā viņa lielo pieredzi, un viņam ir visi priekšnoteikumi, lai turpinātu uzņēmuma attīstību un paceltu to nākamajā līmenī. Arī turpmāk plānoju aktīvi darboties uzņēmumā kā izaugsmes direktors un mans mērķis ir apzināt jaunas uzņēmējdarbības iespējas,” komentē Rauls Potiseps, “Eleport Group” dibinātājs un uzņēmuma izaugsmes direktors.

  Ņemot vērā esošā tīkla efektivitāti un pašreizējo jauno projektu klāstu, uzņēmums prognozē ievērojamu gada ieņēmumu pieaugumu – aptuveni 300% 2024. gadā –, kas atspoguļo nozīmīgu uzņēmuma izaugsmi.

  “Radīt labus uzņēmumus ir milzīgs izaicinājums, taču pārvērst labus uzņēmumus par lieliskām organizācijām bieži vien ir vēl grūtāk. Es ar prieku pievienojos “Eleport”, jo esmu patiesi iedvesmots par komandas līdzšinējiem sasniegumiem. Esmu pārliecināts, ka mums ir viss nepieciešamais, lai īstenotu mūsu misiju – nodrošināt ilgtspējīgu Eiropas attīstību,” piebilst Jakubs Milers.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma