Web Analytics
More
  Reklāma

  Baumo, ka “God of War Ragnarök” varētu būt pieejama spēlēšanai datoros

  Jaunākie raksti

  Sony turpina savu pozīciju nostiprināšanu videospēļu konsoļu un pašu spēļu tirgū, daļu no populārajām spēlēm nodrošinot arī parastajiem datori. Tiek baumots, ka nākamā spēle, kura tiks šādi piedāvāta, būs “God of War Ragnarök“.

  Līdz šim jau martā šādā veidā tika izlaista spēle “Horizon Forbidden West”, bet pavisam drīz, 16. maijā, pie datoru spēlmaņiem jānonāk “Ghost of Tsushima”. Šīs varētu būt divas no tām spēlēm, kuras Sony solīja izlaist uz datoriem, jo tās ir pieejamas vienīgi ekskluzīvi PS5 konsolei. Tikmēr viens no gaidītākajiem paziņojumiem varētu būt par “God of War” spēli.

  ReklāmaAdvertisement

  Kaut arī nav teikts, vai spēles versija būs pieejama jau šajā gadā, vismaz maija mēnesī tiek gaidīts paziņojums par šo iespēju spēlēt dažādās platformās. Sony nodrošina to, ka spēle ir vairāku platformu, līdz ar to tajā sasniegtie rezultāti un draugi būs pieejama gan konsolē, gan datorā, neveidojot divas dažādas plūsmas. Taču tādā veidā nodrošinot iespēju uzrunāt plašāku auditoriju.

  Iespējams, ka gaidītā informācija par “God of War Ragnarök” informācija varētu tikt oficiāli izziņota PlayStation Showcase konferencē maija beigās. Tajā parasti tiek izziņoti dažādi gaidāmo videospēļu jaunumi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  REALAIS
  14.05.2024 11:48

  Varēja jau vairāk uzrakstīt, ka Sony ir ļoti nedraudzīgs palicis ar savu PSN profila prasīšanu.

  Varu minēt, ka autors nemaz nezin, ka Latvijā oficiāli nevar iepriekš pasūtīt vairs un nopirkt datora versijai paredzētu Ghost of Tsushima, tāpat kā pārējās 180+ valstīs, kur nav iespējams izveidot PSN (Playstation Network) profilu.

  Kursors.lv
  15.05.2024 00:05
  Reply to  REALAIS

  Neesmu raksta autors, bet es vakar redzēju par šo ziņu. Bet vēl nepaspēju izlasīt un iedziļināties jautājumā. Bet paldies, ka vērsi uz šo uzmanību, izlasīsim.

  REALAIS
  15.05.2024 00:34

  Galvenais izvilkums, Sony visās Online spēlēs uz PC grib, lai Steam profils ir apvienots ar PSN profilu. Pasaulē ir tikai 69 valstis, kur drīkst izveidot PSN profilu.

  REALAIS
  15.05.2024 02:15
  Reply to  REALAIS

  Ar Online es domāju, jebkas, kur ir arī Multiplayer.
  Ghost of Tsushima ir Vienspēlētāja spēle bāzē. Bet tur ir arī Multiplayer sadaļa. Lai to spēlētu vajag to PSN.

  Ervīns Ābele
  15.05.2024 06:09

  Latvijā daudz ko nevar abonēt,savā laikā abonēju Xbox game pass,tikai datorā bija jānomaina reģions,piemēram uz Vāciju.

  REALAIS
  15.05.2024 08:37
  Reply to  Ervīns Ābele

  Arī Xbox nav labāks ar to. Vienīgi Xbox PC Game Pass ir pieejams ar Latvijas reģionu.
  Bet šeit vairāk problēma ir ar to, ka neļauj pat spēli oficiāli iegādāties uz datora, ne uz konsoles.

  Reklāma