Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple beidzot ļauj App Store publicēt mobilo spēļu emulatorus

  Jaunākie raksti

  Uzņēmums Apple kopš pirmā iPhone iznākšanas beidzot atļauj izmantot un lejupielādēt citu videospēļu platformu emulatorus lietotņu veikalā App Store. Protams, tas saistīts ar Eiropas Savienības regulējumiem, bet šī iespēja pieejama visā pasaulē.

  Tas nozīmē, ka App Store varēs pievienot spēļu emulatorus, un tas varētu būt īpaši interesanti veco spēļu baudīšanai. Tikmēr Apple ir piekodinājis izstrādātājus, ka viņi ir atbildīgi par pareizu autortiesību pārvaldību. Papildu tam norādīts, ka par maksājumu metodi jāizmanto tikai lietotnē atļautās. Spēļu emulatoros arī būs iespējams lejupielādēt dažādas spēles, līdz ar to varētu pietikt ar vienu lietotni.

  Reklāma
  Advertisement

  Protams, pašam Apple šī iespēja varētu sniegt papildu ieņēmumus. Reizē ar šīm izmaiņām, Apple beidzot ļauj veikt maksājumus par straumēšanas lietotnēm ārpus pašas lietotnes. Piemēram, lai norēķinātos par Spotify abonementa maksu, lietotājs varēs tikt aizvirzīts uz servisa mājaslapu, kurā veikt maksājumu. Tādējādi Apple atver savu līdz šim slēgto lietotņu maksāšanas tīklu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Prusljix
  08.04.2024 14:32

  Beidzot Apple TV tiks pie konsoles kvalitātes AAA tipa spēlēm, kā tika solīts pie izziņošanas :)

  Krotow
  08.04.2024 14:36

  Nepagāja pat 20 gadi :P

  Reklāma