Web Analytics
More
  Reklāma

  “X” platformā varēs veidot “nešpetnās” komūnas

  Jaunākie raksti

  Mikroblogošanas vietne “X” strādā pie funkcijas, kas ļaus “Communities” jeb “Kopienu” (subreddit līdzīgas grupas) administratoriem norādīt, kur “X” platformā varēs atrast un patērēt “pieaugušajiem domātu saturu”. Šos jaunumus apstiprināja “X” inženieris, ņemot vērā ziņas, ka Īlonam Maskam piederošais uzņēmums strādājis pie NSFW (saīsinājums no “not safe for work” jeb “Nedroši darbam”. Norāda uz saturu, kas var būt nepiemērots skatīšanai darbā vai publiskā vidē, jo var ietvert kailumu, pornogrāfiju, vulgaritāti vai citu pieaugušajiem domātu saturu.) kopienu izveides.

  “X” inženieris Dong Vuks Čungs norādīja, ka “drīz” NSFW saturs tiks automātiski filtrēts lietotnes “Communities” funkcijā. Viņš norāda, ka administratori tagad var iestatīt “Pieaugušo saturs” iestatījumos, lai izvairītos no satura automātiskas filtrēšanas. Pretējā gadījumā viss NSFW saturs pēc noklusējuma tiks filtrēts “Communities” un to redzēs visi, ne tikai NSFW kopienas dalībnieki.

  Reklāma

  Ziņots, ka lietotņu pētnieki iepriekš bija pamanījuši norādes, ka “X” plāno izveidot NSFW kopienu un izstrādāt iestatījumus “pieaugušajiem domātam” saturam. Tie ļautu lietotājiem dalīties ar saturu, kas ietver, piemēram, kailumu un cita veida pieaugušajiem domātu saturu NSFW kopienas ietvaros.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  01.04.2024 13:45

  Šodien jau pierakstījos vienā, tur nešpetnas bildes ar Trampu un Ilonu ciešā apskāvienā. Mēģināju pierakstīties arī kursora slēgtajai NSFW grupai, bet neapstiprināja)

  Kursors.lv
  01.04.2024 17:45
  Reply to  Biteme

  Kāda vēl “Kursora slēgtā NSFW” grupa? Mums viss nešpetnais ir publisks :)

  sauce
  02.04.2024 19:02

  Ja publisks, tad ko kautrējieties? Nomainiet nosaukumu no kursors.lv uz naturs.lv.

  Usinss
  02.04.2024 09:40

  Nu re, OnlyFans “modeles” varēs “kārdinošākas” reklāmas tweetu formā izplatīt arī šajā platformā.

  Krotow
  02.04.2024 17:38
  Reply to  Usinss

  Un pēc tam bariem skriet uz MeToo organizācijām ar vaimanām ka siekalaini tēviņi viņas iekāro.

  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  02.04.2024 18:11

  === B 🤡 🤡 B S ○ I N ○ B I O ===

  Last edited 21 days ago by Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  Reklāma