Web Analytics
More
  Reklāma

  “Apple” materiālu pārstrādē jau tagad paļaujas uz mākslīgo intelektu

  Jaunākie raksti

  Līdz šim “Apple” ļoti piesardzīgi ir stāstījis par savu mākslīgā intelekta (MI) risinājumu izstrādi. Visticamāk, ko vairāk par to uzzināsim gadskārtējā izstrādātāju konferencē “WWDC 2024”, kas sāksies 10. jūnijā. Tikmēr uzņēmuma izpilddirektors Tims Kuks nupat uzstājies Ķīnas konferencē par oglekļa emisiju samazināšanu, kurā atklājis, ka “Apple” jau tagad izmanto MI materiālu atjaunošanā un pārstrādē, kas sniedz labumu ne tikai biznesam, bet arī ļauj ātrāk virzīties pretī oglekļa neitralitātes mērķim.

  Uzstājoties ar savu runu Ķīnas oglekļa neitralitātes un globālās klimata pārvaldības konferencē, Tims Kuks lika noprast, ka mākslīgā intelekta izmantošanas un attīstības jomā “Apple” nebūt neatpaliek no nozares milžiem. MI risinājumi jau šobrīd tiek integrēti uzņēmumā un dod labumu biznesam. Kuks atklājis, ka bez MI iesaistes uzņēmums nespētu atjaunot tādu materiālu apjomu, kāds tas ir šobrīd.

  Tāpat “Apple” izpilddirektors uzsver, ka mākslīgais intelekts sniedz milzīgu rīku izvēli ikvienam uzņēmumam, kas vēlas kļūt oglekļa neitrāls vai arī ievērojami samazināt emisijas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma