Web Analytics
More
  Reklāma

  “Spotify” tagad sāk rādīt arī mūzikas videoklipus

  Jaunākie raksti

  Mūzikas straumēšanas milzis “Spotify” paziņojis, ka lietotnē esošajiem skaņdarbiem pievieno mūzikas videoklipus. Jaunā iespēja pagaidām pieejama tikai beta versijā 11 tirgos: Brazīlijā, Kolumbijā, Vācijā, Indonēzijā, Itālijā, Kenijā, Nīderlandē, Polijā, Filipīnās, Zviedrijā un Lielbritānijā.

  “Spotify” skaidro, ka augstāk minētās teritorijas atlasījis pēc vairākiem kritērijiem, tostarp tirgus lielums, vietējā satura atbalsta pieejamība. Uzņēmums norāda, ka laika gaitā palielinās to valstu skaitu, kur atbalstīti mūzikas videoklipi. Tiesa, lai iegūtu piekļuvi šai iespējai, lietotājam jābūt arī “Premium” abonentam.

  ReklāmaAdvertisement

  Tā vietā, lai tieši meklētu mūzikas videoklipus vai pārlūkotu tos atsevišķā lietotnes sadaļā, tos turpmāk varēs redzēt, aizejot uz “Now Playing” sadaļu. Klausoties dziesmu, kurai ir mūzikas videoklips, lietotājs varēs izvēlēties opciju “Switch to Video”, lai pārslēgtos uz video. Ja būs vēlme izslēgt šo režīmu, jāizvēlas opcija “Switch to Audio”, lai pārslēgtos atpakaļ uz audio režīmu.

  “Spotify” norāda, ka šī funkcija ir pieejama arī televizoros, kur tai arī varētu būt labs pielietojums. Jāatgādina, ka “Spotify” jau izlaidis lietotnes “Apple TV”, “Android TV”, “Fire TV” ierīcēm, spēļu konsolēm un vairākiem viedo televizoru modeļiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Uldis
  15.03.2024 09:27

  Es daudz vairāk priecātos un izbaudītu klasiska spektra analizatora vizualizācijas ieviešanu…

  Reklāma