Web Analytics
More
  Reklāma

  “Spotify” sāk piedāvāt jaunu abonementa plānu, kas sniegs piekļuvi tikai audiogrāmatām

  Jaunākie raksti

  Mūzikas straumēšanas gigants “Spotify” jau kādu laiku piedāvā klausīties audiogrāmatas, taču atsevišķa abonementa plāna tām līdz šim nebija. Nu tas mainīsies, jo uzņēmums tagad sāk piedāvāt īpaši audiogrāmatām domātu plānu par 9,99 USD mēnesī. Par šo cenu lietotājiem mēnesī tiks nodrošināts 15 stundu ilgs audiogrāmatu klausīšanās laiks, kas ir vidēji divas grāmatas.

  “Spotify” norāda, ka lietotājiem būs piekļuve vairāk nekā 200 000 lielai audiogrāmatu bibliotēkai, piedāvājot saturu par visdažādākajām tēmām, lai ikviens varētu atrast sev saistošāko klausāmo gabalu. Jaunais piedāvājums pagaidām pieejams lietotājiem ASV, taču pakāpeniski nonāks arī citos pasaules reģionos.

  Reklāma

  Tiesa, mazliet izbrīna šis “Spotify” piedāvājums, konkrētāk, tā cena. Uzņēmums par teju tādu pašu cenu – 11 USD – piedāvā “Premium” abonementa līmeni, kurā jau ir iekļauta iespēja 15 stundas mēnesī klausīties gan audiogrāmatas, gan arī mūziku, raidierakstus, turklāt, bez reklāmām. Vienlaikus “Spotify” uzsver, ka kopš sāka piedāvāt audiogrāmatas, interese no bezmaksas lietotāju puses par tām ir pieaugusi par 45%.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma