Web Analytics
More
  Reklāma

  Nothing prezentē jauno Phone (2a)

  Jaunākie raksti

  Vakar, 5. martā, Nothing paziņoja par uzņēmuma ilgi gaidīto jauno viedtālruni Phone (2a). Phone (2a) nodrošina optimālu viedtālruņa ikdienas lietošanas pieredzi, apmierinot galvenās lietotāju vajadzības, ko sniedz Nothing ekspertīze un inženierijas prasmes. Jauno viedtālruni novērtēs cilvēki, kuriem ne tikai patīk iepazīt jaunas inovācijas un dizainu, bet arī tie, kuri zina, ko viņi vēlas (un nevēlas) no sava viedtālruņa. Telefonam ir jaudīgs procesors, izcila 50 MP aizmugurējā dubultā kamera, īpaši spilgts elastīgs AMOLED displejs un intuitīva operētājsistēma, kas nodrošina ātru un nevainojamu pieredzi katrā solī.

  “Šogad mēs vēlamies paātrināt mūsu attīstību, un Phone (2a) ir mūsu pirmais lielais solis uz priekšu. Phone (2a) ļaus cilvēkiem izbaudīt Nothing inovācijas, kuras daudzi ir iemīļojuši, un esam pārliecināti, ka tas kļūs par mūsu visu laiku vislabāk pārdoto produktu,” norāda Nothing izpilddirektors un līdzdibinātājs Karls Pie (Carl Pei).

  Reklāma
  Advertisement

  Veiktspēja

  Phone (2a) procesors Dimensity 7200 Pro ir izstrādāts sadarbībā ar MediaTek, nodrošinot vislabāko veiktspēju un optimālu energoefektivitāti.

  Jaunais viedtālrunis ir izstrādāts, izmantojot jaunāko TSMC otrās paaudzes 4 nm procesu tehnoloģiju, un bez piepūles veic jebkuru uzdevumu ar nepārspējamu energoefektivitāti un ātrumu. Apvienojumā ar 20 GB operatīvo atmiņu (RAM) ar RAM Booster tehnoloģiju, 8 kodolu, 2,8 GHz procesors nodrošina ātru viedtālruņa darbību visas dienas garumā, turklāt arī brīžos, kad vienlaicīgi tiek veikti vairāki uzdevumi. Phone (2a) veiktspēja ir par 13 % jaudīgāka salīdzinājumā ar Phone (1) un par 16 % efektīvāka.

  Nothing un MediaTek kopīgi ieviesuši tādas optimizācijas kā Smart Clean (par 200% lielāks UFS lasīšanas/rakstīšanas ātrums ilgstošas lietošanas laikā) un Adaptive NTFS (par 100% lielāks failu pārsūtīšanas ātrums ar Windows datoriem), kā arī spējuši pat par 10% samazināt konkrētu komponentu enerģijas patēriņu.

  Akumulators un uzlāde

  Ar 5000 mAh ietilpību Phone (2a) ir līdz šim jaudīgākais akumulators, kāds jebkad uzstādīts Nothing viedtālruņos, ar pilnu uzlādi nodrošinot līdz pat divām lietošanas dienām. Tas ir ne tikai jaudīgāks, bet arī darbojas labāk. Salīdzinot ar Phone (1), Nothing ir palielinājis akumulatora darbības laiku par vairāk nekā 25%. Tas nozīmē, ka pēc 1000 uzlādes cikliem, kas atbilst ikdienas uzlādei vairāk nekā trīs gadu garumā, tas var saglabāt vairāk nekā 90% no savas maksimālās ietilpības. Salīdzinot ar Phone (1), akumulatora temperatūra uzlādes un izlādes laikā ir par 13% zemāka, kas arī veicina akumulatora ilgmūžību.

  Ātrai uzlādei Phone (2a) atbalsta 45 W ātro uzlādi, kas nodrošina 50% uzlādi tikai 20 minūšu laikā. Tas ir optimāls uzlādes risinājums, kas ļauj izvairīties no akumulatora ilgmūžības samazināšanas riskiem, kas bieži vien ir saistīti ar lielāku vatu skaitu un uzlādes ātrumu.

  Kamera

  Lai iemūžinātu svarīgākos dzīves notikumus, Phone (2a) ir nevainojama 50 MP aizmugurējā dubultā kamera, ko darbina TrueLens Engine. TrueLens Engine nodrošina, ka katrs ar Phone (2a) uzņemtais kadrs ir pēc iespējas tuvāks reālās dzīves ainai, pateicoties Ultra XDR, kas ir izstrādāts sadarbībā ar Google, lai nodrošinātu precīzāku izgaismojumu un ēnu atainojumu katrā kadrā. Tas darbojas, uzņemot 8 kadrus ar dažādiem ekspozīcijas līmeņiem RAW formātā, un pēc tam līdz pat 5 reizēm pielāgojot katra pikseļa spilgtumu, lai parādītu maksimāli reālistisku rezultātu.

  Lai jebkurā laikā un vietā uzņemtu perfektas pašbildes, Phone (2a) ir izcila 32 MP priekšējā kamera, kurā izmantots tas pats sensors, kas Phone (2) priekšējā kamerā. Kamerai ir par 27% lielāka gaismas jutība salīdzinājumā ar Phone (1), un tā ļauj izcelt vairāk detaļu.

  Displejs

  Phone (2a) ir 6,7 collu elastīgs AMOLED displejs, kas precīzi attēlo 1,07 miljardus krāsu, vienlaikus samazinot akumulatora patēriņu. Turklāt Phone (2a) maksimālais spilgtums ir 1300 nitu, un tas nodrošina izcilu skatīšanās pieredzi pat atrodoties ārtelpās spilgtā apgaismojumā.

  Ar 120 Hz atsvaidzes intensitāti Phone (2a) nodrošina vienmērīgu ekrāna veikumu, kas dinamiski pielāgojas attēlotajam saturam. Turklāt, lai taupītu akumulatoru, videoklipu un nekustīgu attēlu gadījumā atsvaidzes intensitāte tiek samazināta līdz 30 Hz.

  Phone (2a) ir visplānākais ietvars Nothing viedtālruņu klāstā, kas simetriski visās četrās ekrāna pusēs ir tikai 2,1 mm, tādējādi nodrošinot iespaidīgu ekrāna un korpusa attiecību – 91,65%, pateicoties konstrukcijas uzlabojumiem.

  Dizains

  Phone (2a) iemieso Nothing unikālā dizaina izpausmes. Viedtālrunim ir iekšēji caurredzama dizaina koncepts, ko Nothing prezentēja 2020. gadā.

  Aiz divām ikoniskajām “acu” formas kamerām atrodas procesors, kas tālruni darbina līdzīgi kā smadzenes.

  Phone (2a) ir nozarē pirmais 90° leņķa vienlaidu korpuss, kas vijas ap malām, tādējādi radot jaunu dimensiju Nothing viedtālruņa dizainā un nemanāmi iekļaujot divkameru moduli. Viedtālruņa struktūra ir ne tikai estētiski pievilcīga, bet arī padara ierīci izturīgāku, ievērojami uzlabojot rezultātus kritienu testos.

  Kameras izvietojums ar izvirzījumu palīdz stabilizēt tālruni, kad tas atrodas uz līdzenas virsmas, kā arī palīdz novērst pirkstu radītos traucējumus, uzņemot fotogrāfijas.

  Nothing OS

  Phone (2a) tirgū nonāk ar operētājsistēmu Nothing OS 2.5. Atšķirībā no lielākās daļas ierīču šajā kategorijā, telefons uzreiz jau aprīkots ar Android 14, iespaidīgiem programmatūras atjauninājumiem 3 gadu garumā un 4 gadu drošības atjauninājumiem.

  Līdz ar Nothing OS 2.5, Nothing ir paplašinājis iespēju klāstu ar vēl vairāk Nothing izstrādātiem sīkrīkiem, skatiem un animācijām, kas nodrošina vairāk informācijas un darbības iespējas sākuma ekrānā. Phone (2a) piedāvā arī jaunu sīkrīku Recorder, kas ļauj lietotājiem veidot balss piezīmes, atrodoties kustībā. Turklāt Nothing ir ieviesis mākslīgā intelekta atbalstītu Wallpaper Studio, kas nodrošina neierobežotas personalizētu ekrāna fonu iespējas sākuma un bloķēšanas ekrānam.

  Glyph interfeiss

  Phone (2a) aizmugurējā daļā ir pārveidots ikoniskais Glyph interfeiss. Tas ir jauns veids, kā mijiedarboties ar viedtālruni un mudināt cilvēkus nolikt telefonu, un galveno informāciju iegūt, izmantojot gaismas un skaņas rakstus. Jaunajā Glyph interfeisā joprojām saglabātas Phone (2)  iespējas, tostarp Glyph taimeris un Glyph Progress, kas izmanto trešo pušu integrāciju, vienlaikus veicinot atšķirīgu Phone (2a) aizmugures jaunā dizaina estētiku ar unikālu trīskāršas gaismas konfigurāciju.

  Ilgtspēja

  Phone (2a) nodrošina Nothing zemāko oglekļa dioksīda pēdu attiecībā uz viedtālruņu ražošanu. Phone (2a) oglekļa dioksīda pēda veido 52 kilogramus, un tā ir par 12,5% mazāka salīdzinājumā ar Phone (1). Paturot prātā ilgtspējas mērķus, Nothing savā ražotnē ir izstrādājis jaunu pārstrādes procesu, kas ļauj plastmasas atkritumus no Ear (2) ražošanas līnijas atkārtoti izmantot Phone (2a) ražošanā. Turklāt Nothing izmanto iepakojumu, kas nesatur plastmasu, tā vietā izmantojot otrreizēji pārstrādātu šķiedru. Arī pašā ierīcē ir vairāki pārstrādāti materiāli:

  • vidējā rāmja izgatavošanā izmantots 100% pārstrādāts alumīnijs
  • 6 shēmu platēs izmantota 100% pārstrādāta alva
  • galvenās shēmas platē izmantota 100% pārstrādāta vara folija
  • 22 daļās izmantots pārstrādāts tērauds
  • vairāk nekā 50 % plastmasas detaļu ir iegūtas ilgtspējīgā veidā

  Pieejamība, cena un priekšrocības

  Līdz ar Phone (2a) prezentēšanu, Nothing paziņo par savu pirmo sadarbību mākslīgā intelekta jomā ar uzņēmumu Perplexity – kas no jauna definē, kā meklējam informāciju tiešsaistē. Iedzīvotāji, kuri iegādāsies Phone (2a) no 5. līdz 19. martam, līdz pat gada beigām saņems Perplexity Pro abonementu. Perplexity kļūst aizvien populārāks, jo pastāv acīmredzams pieprasījums pēc platformas, kas noslāpē informācijas troksni, sniedzot precīzas, uz lietotāju fokusētas atbildes laikmetā, kurā laiks ir lielākā vērtība. Nothing ar nepacietību gaida šīs iespējas piedāvāšanu Phone (2a) lietotājiem. Plašākai informācijai apmeklējiet nothing.tech/perplexity.

  “Perplexity un Nothing vieno kopīga apņemšanās – nodrošināt lietotājiem lielisku produktu, kā arī pārliecība, ka informācijas atrašanai jābūt vienkāršai un efektīvai. Perplexity ir pārdomāti izstrādāts atbilžu meklētājs, savukārt Nothing Phone (2a) – viedtālrunis ar inovatīvu dizainu, un mēs esam priecīgi piedāvāt Perplexity Pro Phone (2a) lietotājiem,” atzīst Perplexity līdzdibinātājs un izpilddirektors Aravind Srinivas.

  • Phone (2a) ir pieejams melnā un baltā krāsā, un ir pieejami divi modeļi: 8 GB/128 GB (329 eiro) un 12 GB/256 GB (379 eiro).
  • Lielākā daļa klientu Phone (2a) varēs pasūtīt, sākot no otrdienas, 5. marta, plkst. 14.30 pēc Eiropas laika.
  • Phone (2a) būs publiski pieejams lielākajā daļā pasaules tirgu otrdien, 12. martā.
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Dzintars
  06.03.2024 14:04

  Šajā teikumā viss korekti ? . Apvienojumā ar 20 GB operatīvo atmiņu (RAM) ar RAM Booster tehnoloģiju, 8 kodolu, 2,8 GHz proc…….

  Kursors.lv
  06.03.2024 21:58
  Reply to  Dzintars

  Jā, tā Nothing ir rakstījuši arī preses relīzes oriģinālajā versijā angliski. RAM Booster funkcija, cik saprotu, ir kā virtuālā atmiņa kompjos. Proti, kad ieslēdzam šo funkciju, telefonā lietotnes datus pieglabā uz pamatatmiņas un tas sanāk kā RAM paplašinājums. Paši viņi raksta: 12 GB + 8 GB RAM Booster. No turienes arī aug kājas tiem 20 GB. Protams, ka īsti RAM ir tikai 8GB vai 12GB.

  Dzintars
  07.03.2024 08:24

  Nu nezinu man liekas ka tomēr nekorekti sacīt RAM ja ir šāda informācija: The chip also, apparently, enables Nothing to implement “RAM Booster” for using up to 20GB of device storage as memory, as well as “Smart Clean” which can optimize write/read speeds.

  Kursors.lv
  07.03.2024 08:42
  Reply to  Dzintars

  Nu, tā Nothing izvēlas šo komunicēt. Bet es piekrītu, ka lietotājus šādi var apmuļķot.

  Biteme
  07.03.2024 09:13

  Lai jau muļķo cilvēkus, galvenais lai specenēs norāda kā ir patiesībā.

  Kursoram būtu laba tēma – papētīt, kāpēc telefonu ražotāji izlēma, ka tie paši organizēs savu swapfailu, nevis paļausies uz Android. Vai tur ir kāda problēma ar sistēmu, ka niez nagi nodublēt swapu pašiem (iespējams, optimālāk…vai arī nē)?

  Au Sainis
  06.03.2024 20:43

  128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM

  Reklāma