Web Analytics
More
  Reklāma

  Leģendārā videospēle DOOM būs pieejama Husqvarna zāles pļāvējos

  Jaunākie raksti

  Šajā pavasarī Husqvarna savos robotizētajos zāles pļāvējos piedāvās leģendāro, 1993. gadā izlaisto videospēli DOOM. “Šis ir varens atjauninājums,” teic Bjerns Mannefreds (Björn Mannefred), Husqvarna robotikas programmatūras inženieris.

  Robotizētie zāles pļāvēji ar iespēju spēlēt DOOM  jau radījuši plašu rezonansi pasaulē pēc tam, kad tie tika demonstrēti DreamHack Winter 2023, kur Husqvarna organizēja pasaulē pirmo vairāku spēlētāju DOOM turnīru ierīcēs, kas nav paredzētas spēlēm.

  Reklāma

  Sākotnējā DOOM (1993) koplietošanas programmatūras sērija būs pieejama kā bezmaksas atjauninājums Husqvarna Automower® NERA robotizētajos zāles pļāvējos. Šis atjauninājums tiks piedāvāts no 2024. gada 9. aprīļa līdz 9. septembrim. Tas nozīmē, ka šajā laika periodā aptuveni 30 000 galalietotāju varēs spēlēt DOOM savos robotizētajos zāles pļāvējos.

  “Sākotnējā id Software komanda lepojās ar dažiem visu laiku izcilākajiem izstrādātājiem. DOOM radīšana 1993. gadā bija pasaules līmeņa sasniegums un aizsākums daudzām mūsdienu videospēlēm. Tas bija iedvesmas avots arī Husqvarna. Šis ir varens atjauninājums, kas izceļ gan Husqvarna inženieru inovatīvo garu,  gan kalpo kā veltījums DOOM aizsācējiem,” stāsta Bjerns Mannefreds.

  “Vairāk kā 30 gadus mēs esam pārņemti ar DOOM kopienas aizrautību un atjautību.  Saraksts ar “lietām, kurās darbojas DOOM”, ir absolūti neticams, un mēs esam sajūsmā, ka šim sarakstam beidzot pievienojas arī robotizētie zāles pļāvēji. Husqvarna inženieri ir paveikuši lielisku darbu, un mēs novērtējam viņu izdomu un entuziasmu,” saka Mārtijs Stratons (Marty Stratton), id Software studijas direktors.

  Husqvarna demonstrēja sadarbību ar DOOM DreamHack Winter pasākumā, kas notika 2023. gada 23.–26. novembrī. Sadarbība guva lielu apmeklētāju uzmanību, daudzi vēlējās spēlēt id Software DOOM (1993) robotizētajos zāles pļāvējos. Spēlējot spēli, apmeklētāji sacentās arī par vietu finālā uz galvenās skatuves, kur Husqvarna rīkoja DOOM LA(w)N turnīru, pasaulē pirmo vairāku spēlētāju čempionātu ierīcēs, kas nav paredzētas spēlēm. Šī sadarbība izraisīja plašu rezonansi vairāk nekā 20 valstīs, un Husqvarna saņēma balvu “Labākā stenda aktivizācija 2023”.

  “Mēs esam pārsteigti par pozitīvo reakciju uz šo inovāciju. Kad DreamHack prezentējām atjauninājumu, cilvēki bija patiesi pārsteigti. No tā brīža mēs sākām meklēt risinājumu, kā šo atjauninājumu padarīt pieejamu arī robotizēto zāles pļāvēju īpašniekiem. Un ar prieku varam paziņot, ka 2024. gada pavasarī DOOM palaidīsim savos Automower® NERA,” komentē Bjerns Mannefreds.

  Kā to spēlēt

  Spēle tiek spēlēta, izmantojot robotizētā zāles pļāvēja vadības paneļa displeju un vadības grozāmo spiedpogu. Spēlētājs var pārvietoties spēlē, pagriezties pa labi un pa kreisi, izmantojot vadības pogu, nospiežot pogu START, spēlētājs var skriet uz priekšu, bet, nospiežot STOP, uzbrukt un atvērt durvis. Lai veiktu šāvienu, lietotājs nospiež vadības pogu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Normunds
  25.02.2024 22:40

  Nu… loģiskāk būtu šo spēli ievietot kādā “robotizētā “husqvarna zāģī.

  Lai arī neesmu robots, bet trešo līmeni Doom”ā iziet nevaru, jo man nav husqvarn zāģa ar Doom.

  Krotow
  25.02.2024 23:48
  Reply to  Normunds

  Zāģis iedomāsies sevi Doomslayer esam un pats aizies plašajā pasaulē fragus lasīt.

  Normunds
  27.02.2024 08:11
  Reply to  Krotow

  Svētiņ-tētiņ, pasarg” die’s,
  Tad tik laime iestāsies.
  Doomslayer-s pār monstru galvām,
  Fragiem pilna eļlas kanna!

  Ne esmu robots.

  Gmb
  06.03.2024 10:04

  Jāgaida, kad būs Tetris ledusskapī.

  Reklāma