Web Analytics
More
  Reklāma

  Latvijas uzņēmums laidis klajā jaunu mobilo lietotni EAT IN HOTELS

  Jaunākie raksti

  Pagājušajā nedēļā viesnīcā Radisson Daugava Latvijas uzņēmums EAT IN HOTELS prezentēja jaunu mobilo lietotni brokastu rezervēšanai viesnīcās. Šis ir pirmais projekts pasaulē, kas ļauj izvēlēties un pirkt brokastis viesnīcās, tajās nedzīvojot. Lietotne apvienos viesnīcas vienuviet un piedāvās visizdevīgākās un ērtākās brokastu rezervēšanas iespējas.

  “Ideja brokastot savas pilsētas viesnīcās nav jauna, taču daudzi to neizmanto – bieži trūkst informācijas par brokastu cenu, tāpat ir saziņas grūtības reģistrācijā. Lietotne ne tikai atrisina šīs problēmas, bet arī ļauj viesnīcām regulēt cenu atkarībā no pieprasījuma. Savukārt klienti iegūst papildu atlaides. Turklāt zviedru galds viesnīcā līdzinās mini atvaļinājumam, mēs vēlējāmies šo atpūtas sajūtu pārnest uz mūsu ikdienu. Latvijas viesnīcām šī mūsu ideja ļoti patika – neatkarīgi no sezonas tām ir jāuztur servisa līmenis un jāsaglabā darba vietas. Labās viesnīcās ir standarti, kas attiecas gan uz produktu daudzveidību, gan uz ēdienu daudzveidību, gan uz izmantoto izejvielu kvalitāti. Tam tiek rūpīgi sekots, īpaši, ja tā ir tīkla viesnīca. Bet nelielās dizaina viesnīcas savus klientus lutina ar personisku servisu un interesantām maltītes idejām. Šāds iespēju arsenāls nav pieejams visās kafejnīcās un restorānos, tādēļ esam pārliecināti, ka mūsu jaunais pakalpojums būs pieprasīts,” stāsta jaunuzņēmuma autore Jūlija Rimlina, Latvijas tūrisma operatora  Atlantic Travel vadītāja.

  Reklāma

  Turklāt šis pakalpojums ir aktuāls tiem, kuri brokasto agri. Viesnīcas ir gatavas piedāvāt pilnvērtīgas brokastis jau no plkst. 6:30, kad gandrīz visas kafejnīcas vēl ir slēgtas.

  Projekts ir interesants arī no resursu racionālas izmantošanas aspekta: starpsezonā viesnīcu piepildījums ir daudz zemāks. Projekta izstrādātājiem ir mērķis “atvērt viesnīcas” vietējiem iedzīvotājiem, piedāvājot tiem dažādus viesnīcu pakalpojumus par izdevīgām cenām. Statistika liecina, ka brokastīs tiek apēsti vien 50% sagatavotās pārtikas, bet, tā kā atbilstoši pārtikas produktu drošības noteikumiem tikai 10-15% atlikumu var tikt ziedoti vai izmantoti tālākai pārstrādei, tad 35-40% ēdienu tiek izmesti. Projekts Eat In Hotels ļaus viesnīcām būtiski uzlabot šos rādītājus.

  Šobrīd lietotnē ir pieejamas desmit Rīgas viesnīcas, brokastis var rezervēt ar atlaidi līdz 30%. Pirmajam pasūtījumam ir spēkā akcija: maksā par vienu, brokastojiet divatā.

  Brokastu rezervēšanai lietotnē ir jāapmaksā pakalpojums un ar saņemto QR kodu var doties uz viesnīcas restorānu. Dažās viesnīcās cenā ir iekļauta arī bezmaksas autostāvvieta divām stundām.

  Lietotnes funkcionalitāte tuvākajā laikā tiks paplašināta: jau ir pievienotas tematiskās vēlbrokastis, piemēram, Sv.Valentīna dienā, tiks piedāvāti arī citi viesnīcu pakalpojumi. Nākotnē plānots projektu piedāvāt arī citās pasaules valstīs.

  Lietotni iPhone var lejupielādēt šeit.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  10 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jānis
  13.02.2024 13:42

  Super, Latviši var! Novēlu panākumos neatpalikt no brāļiem Igauņiem (BOLT)

  Biteme
  13.02.2024 14:09

  Ja jau tik strikti noteikumi, kuru dēļ viesnīcas izmet tik daudz ēdiena, tad varbūt prātīgāk bija slēgt restorānus, foajē atstāt automātus ar uzkodām, bet ja gribās ēst kārtīgi, tad ēdienu uz numuru piegādā woboltieši.

  Visi tie “mini-atvaļinājumi” lielākoties ir pārēšanās bufetē līdz nemaņai, sak, maksāts ir, nu tad ēdīs kamēr iek iekšā un vēl mazliet.

  Kkā tā
  13.02.2024 17:02

  Labāk jau būtu kreisā aplikācija ar sarakstu apmaksātajiem numuriņiem katrā viesnīcā ar iekļautām brokastīm, kur tad vari ēstuvē nosaukt numuriņu no kura it kā esi un paēst par brīvu vai nedaudz samaksājot konkrētā numuriņa “iedzīvotājam” :D

  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  13.02.2024 22:59

  Cena vidēji EUR 20

  Kursors.lv
  14.02.2024 07:23

  Saki, ka izdevīgāk par brokastīm viesnīcās norēķināties ar bitkoiniem?

  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  14.02.2024 08:41

  Nu nē. Bitkoinu joprojām pieņem maksājumiem nedaudzās vietās. Bet ja būtu iespēja maksāt ar fiat vai bitcoin, pareizi laikam būtu maksāt ar fiat un bitcoin paturēt sev, jo izskatās, ka tam iespējams gaidāms vērtības pieaugums*

  * – not a financial advice

  Kursors.lv
  14.02.2024 08:44

  Atkal “vērtības pieaugums”? Tak, visu laiku jau tiek solīts tas lielais vērtības pieaugums, bet kā nav tas miljons par bitkoinu, tā nav. Esmu vīlies. Esmu ļoti, ļoti vīlies.

  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  14.02.2024 08:48

  Miljons (vēl?) nav sasniegts, tas tiesa

  Sesks
  14.02.2024 20:29

  Sen jau sākusi grūt tā tava bitkoinu piramīda

  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  15.02.2024 08:46
  Reply to  Sesks

  Ja? Kas par to liecina? Es redzu tikai ongoing mass adoption (vetsīt)

  Reklāma