Web Analytics
More
  Reklāma

  Modernizētā Škoda Octavia tiks demonstrēta 14. februārī

  Jaunākie raksti

  Viens no Škoda populārākajiem modeļiem Octavia saņēmis pusmūža atsvaidzinājumu jeb feisliftu un to, kā tad šis auto izskatīsies, ieraudzīsim 14. februārī. Gatavojoties pasākumam, Škoda publicējuši dizaina skices, kas diezgan uzskatāmi ļauj noprast, ko tad ražotājs iecerējis vienam no saviem vislabāk pārdotajiem modeļiem.

  No digitālajām skicēm noprotams, ka ražotājs izmainījis LED dienasgaismas lukturu zīmējumu un, iespējams, izmantos arī modernākus LED Matrix lukturus. Auto aizmugurējie lukturi un to izskats nedaudz atgādina Audi A4 izmantoto risinājumu, bet globāli lielas izmaiņas, protams, nav gaidāmas – iepriekšminētie uzfrišinātie lukturi, mazliet atšķirīga stila bamperi un tamlīdzīgas lietas.

  Reklāma

  Pagaidām ražotājs nav publicējis nekādus attēlus no auto salona. Ja kaut nedaudz varam vadīties pēc Volkswagen Golf feislifta prezentācijas, iespējams, arī Octavia saņems jaunu, lielāku multimediju ekrānu. Testēšanas laikā vasarā tā saucamajos spiegu foto šāds risinājums ar jaunāku, lielāku ekrānu bija novērots. Kādas būs tehniskās, mehāniskās izmaiņas, to pagaidām pāragri spriest, taču visu uzzināsim 14. februārī.

  AvotsMotor1
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma