Web Analytics
More
  Reklāma

  Volvo pārtrauc finansiāli atbalstīt Polestar

  Jaunākie raksti

  Volvo paziņojis, ka pārtrauc finansiāli atbalstīt elektroauto ražotāju Polestar, saraujot saistību starp abiem ražotājiem. Polestar turpmāk pilnībā uzraudzīs mātesuzņēmums Geely. Polestar pēdējā laikā nav daudz labu ziņu, uzņēmumam mokoties ar ražošanas apjomu palielināšanu, jaunu modeļu nogādāšanu tirgū un zemākiem tirdzniecības rādītājiem nekā prognozējuši paši.

  Uz Volvo paziņojumu reaģēja akciju tirgi visā pasaulē, Bloomberg ziņojot, ka Volvo akciju cenas esot kāpušas par vairāk nekā 20 procentiem. Volvo līdz šim piederēja ap 48% Polestar akciju.

  Kamēr Volvo vadītājs Džims Rovans izteicies, ka šāds risinājums ir “abu zīmolu dabiska evolūcija abu autoražotāju attiecībās”, tikmēr Polestar izplatījuši paziņojumu, ka abi uzņēmumi turpinās sadarboties izpētes un attīstības projektos, ražošanā, tirdzniecībā un pēcpārdošanas apkalpošanā. Skaidrs, ka no Volvo puses šis ir biznesa aprēķins, Polestar turpinot stagnēt – uzņēmums nupat paziņoja, ka atlaidīs 15% darbinieku un tirgus analītiķi aplēsuši, ka autoražotājam nepieciešams vismaz 1 miljards dolāru, lai turpinātu darbu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma