Web Analytics
More
  Reklāma

  Draugiem Group uzņēmums DeskTime atver pārstāvniecību Indijā

  Jaunākie raksti

  Draugiem Group uzņēmums DeskTime atvēris pārstāvniecību vienā no saviem lielākajiem tirgiem – Indijā. Uzņēmuma klātbūtne palīdzēs paplašināt savu tirgus daļu šajā reģionā, kā arī ļaus DeskTime turpināt augt un attīstīties globālā mērogā.

  DeskTime strādā ar klientiem visā pasaulē; Latvijas tirgus sastāda vien 4% no kopējā apgrozījuma. Pēdējo mēnešu laikā sevišķa uzmanība veltīta, lai augtu Indijā, kur redzams liels potenciāls, pateicoties augstajai interesei par DeskTime. Lai veiksmīgi ienāktu šajā tirgū, ārzemju uzņēmumiem nereti jāsaskaras ar dažādiem birokrātiskiem izaicinājumiem. Taču potenciālais ieguvums, pārvarot šos šķēršļus, ir vērā ņemams. Tieši tāpēc viens no DeskTime uzstādītajiem mērķiem 2024. gadā ir Indijas klientu bāzes paplašināšana.

  ReklāmaAdvertisement

  “Tuvākajā laikā uzsāksim aktīvu plānošanu, lai nodrošinātu ērtu darba vidi pirmajiem kolēģiem Indijā. Viņu galvenais mērķis būs efektīvi komunicēt un apkalpot mūsu esošos klientus, kā arī sasniegt jaunus,” stāsta DeskTime vadītājs Artis Rozentāls. “Šajā gadā turpināsim uzlabot mūsu produkta lietojamību un pieejamību, kā arī piesaistīsim klientus ar lielu lietotāju skaitu.”

  Juridiskā persona pārstāvniecībai Indijā būs jaundibināts meitas uzņēmums “DeskTime Private Limited”. Tā birojs atradīsies Deli pilsētas rietumu daļā. Sekojot uzņēmuma vērtībām, arī Indijas komandā pakāpeniski tiks ieviesti Draugiem Group labbūtības standarti.

  Pēdējo gadu finanšu rādītāji liecina, ka DeskTime pieredzētais izaugsmes izrāviens pandēmijas sākumā nebija nejaušība – pieprasījums pēc laika uzskaites un produktivitātes rīkiem visā pasaulē palielinājies četras reizes. Līdz ar to Rozentāls paredz, ka pēdējo trīs gadu izaugsme turpināsies arī šogad.

  DeskTime ir produktivitātes rīks, kas ļauj darbiniekiem pašiem uzskaitīt un pārvaldīt savu darbā pavadīto laiku. Turklāt DeskTime lietotnē iespējams individuāli analizēt produktīvākās darba dienas stundas, lai izprastu savus darba paradumus, atpazītu uzmanības novērsējus un plānotu savu laiku tā, lai tas tiktu izmantots pēc iespējas efektīvāk. Šis rīks ir īpaši noderīgs darbiniekiem un uzņēmumiem ar elastīgu darba laiku, lai palīdzētu ievērot darba un atpūtas laika balansu. Komandās, kurās darbs notiek attālināti, DeskTime automātiskā laika uzskaite palīdz identificēt laika zagļus un vienkāršot atskaišu procesu. Tādējādi uzņēmumi spēj palielināt produktivitāti un novērst darbinieku pārstrādāšanās un izdegšanas riskus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jurchiks
  04.01.2024 18:02

  Līdzjūtību tiem LV darbiniekiem, kuriem ilgstoši būs jāatrodas Deli – plaušām uzredzēšanos! Caur Deli esmu braucis vairākas reizes – tā ir pilsēta, kurā ielidot un tad ātri prom uz ziemeļiem, kur svaigs gaiss – kalnos!

  Krotow
  04.01.2024 21:04
  Reply to  Jurchiks

  Diez vai tur koderi sēdēs. Tie laiki, kad koderi darba komandējumā varēja apskatīt svešas zemes, jau padsmit gadus kā beigušies. Būs kāds vietējais pārstāvis, kas pie vietējā smoga sen pieradis.

  Last edited 4 months ago by Krotow
  Robčiks
  04.01.2024 22:08
  Reply to  Jurchiks

  Izskatās, ka uz turieni var sūtīt Samantu Tīnu.
  Ja cilvēkam precoties uz pietes ir punkts un plecā vainags, tad viņš ir gatavs Indijai.

  Trx450
  04.01.2024 22:20

  es mainītu brendu uz DesiTime

  Edgars
  05.01.2024 09:38

  “Viņu galvenais mērķis būs efektīvi komunicēt un apkalpot mūsu esošos klientus”
  Citiem vārdiem sakot, ārpakalpojums izmantojot lēto darbaspēku.

  Krotow
  05.01.2024 10:54
  Reply to  Edgars

  Jap. Mūs ārpakalpojumiem izmanto rietumvalstis, mēs – indiešus. Interesanti, ko ārpakalpojumiem izmanto indieši?

  Sergejs
  05.01.2024 12:49
  Reply to  Krotow

  Boeing arī izmantoja indiešus lai izveidotu programmatūru Dreamliner dzinēju darbībai, jo tie apņemās to izdarīt par sviestmaizi. Līdz ar to atlaida bariņu savu inženieru, kas zināja ko dara, kā un kāpēc – ietaupija. Viens no atlaistiem Boeing inženieriem bija visai interesanti aprakstijis kā tas indiešu softa izstrādes pasākums noritēja.
  Rezultāts bija attiecīgs – 2 laineri ātri vien nogāzās un visa pārējā flote stavēja mierā pāris gadus, kamēr tika risināta situācija.

  Reklāma