Web Analytics
More
  Reklāma

  “Samsung” apstiprina, ka jauno ierīču prezentācija norisināsies 17. janvārī

  Jaunākie raksti

  Pēc vairākus mēnešus ilgām baumām “Samsung” beidzot apstiprinājis, ka ziemas “Unpacked” pasākums norisināsies 17. janvārī 13.00 pēc vietējā laika. Tas ir krietni agrāk nekā citus gadus, kad jauno ierīču prezentācija notika februāra pirmajā nedēļā. Šī gada “Samsung Unpacked” plānots kā klātienes pasākums, kas norisināsies SAP centrā Sanhosē, taču būs vērojams arī tiešraidē dažādos “Samsung” kanālos.

  “Samsung” savā paziņojumā atklājis, ka “ieraudzīsim jaunāko papildinājumu “Galaxy” mobilo ierīču klāstam”, tāpēc visai skaidrs, ka tiks prezentēta jaunā “Galaxy S24” viedtālruņu sērija, par ko jau arī iepriekš gana daudz baumots. Tāpat sagaidāms, ka prezentācijā uzņēmums lielu fokusu liks uz mākslīgo intelektu, kas joprojām ir tehnoloģiju pasaules viena no šī brīža virstēmām.

  Reklāma

  Iepriekš nopludinātā informācija jau daudz pateikusi priekšā par jauno tālruņu specifikācijām. Piemēram, baumas norāda uz to, ka “Samsung Galaxy S24 Ultra” modelis varētu saņemt titāna rāmi, līdzīgi kā tas ir “iPhone 15 Pro” modelim.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma