Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple iPhone 16 saņems krietni labāku mikrofonu, kas nodrošinās uzlabotu Siri darbību

  Jaunākie raksti

  Šajā nedēļā parādījušās baumas, ka nākamā iOS 18 versija saņems ļoti lielas izmaiņas un uzlabojumus. Kā viena no lietām būs gudrāks balss asistents Siri, kas izmantos mākslīgā intelekta iespējas. Lai to nodrošinātu, nākamās paaudzes iPhone 16 saņems krietni labākus mikrofonus.

  Pēc Apple analītiķa Ming-Chi Kuo domām tieši uzlabota programmatūra un komponentes, kas nodrošina Siri darbību, būs atslēga, lai reklamētu mākslīgā intelekta iespējas iPhone viedtālruņos. Uzņēmuma gadījumā lielos valodu moduļus un ģeneratīvā mākslīgā intelekta izmantošana tieši saistīsies ar balss ievadi un mikrofonu darbību.

  Reklāma
  Advertisement

  Līdz ar to Apple plāno krietni uzlabot mikrofonu nākamajā iPhone 16 modelī. Liela nozīme būs signāla un trokšu attiecībai, kas nodrošinās uzlaboto Siri darbību. Tāpat jaunajam mikrofonam būs uzlabota ūdens izturība. Papildu tam jaunās Siri iespējas varētu būt viens no āķiem jaunā iPhone pārdošanā.

  Iespējams, ka kādas īpašas Siri iespējas būs pieejamas vienīgi iPhone 16 modelim, tādējādi vēl vairāk to izceļot un reklamējot. Lielākie ieguvēji no šī varētu būt iPhone mikrofonu piegādātāji AAC un Goertek, jo paredzams, ka celsies komponenšu cena un līdz ar to ieņēmumi.

  Protams, līdz šim nevienam nav noslēpums par Siri slikto darbību, tāpēc šīs ziņas jāvērtē ar kritisku aci, jo kopumā Apple nevar lepoties ar savu balss asistentu. Taču izklausās, ka tā būs viena no svarīgajām lietām nākamajos iPhone modeļos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  14 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  09.12.2023 18:09

  Šķiet absurdi, ka aifona cenas līmeņa telefonam bija tik slikts mikrofons, ka to nācās uzlabot.

  Kursors.lv
  09.12.2023 18:27
  Reply to  Biteme

  Kāpēc slikts? Tagad būs tāds, ka Siri varēsi izsaukt no blakus pagasta.

  Biteme
  09.12.2023 18:34

  Drīzāk jau uzsvars nevis uz lielu attālumu (nevienam to nevajag), bet jūtīgumu. Runa varētu būt par blakus telpu, nevis pagastu. Analizēs fona skaņas kas var būt gana klusas (kur cilvēks atrodas, ar ko varētu nodarboties, ieradumi, utt.) un to izmantos “ieteikumu” veidošanai. Ek, ja vēl kamera varētu “redzēt” apkārtni neskatoties uz novietojumu…..MI varētu uzkrāt faktu bāzi daudz straujāk.

  Pēča
  11.12.2023 10:36
  Reply to  Biteme

  apple savā prezentācijā, gan jau, ka uzsvērs ‘WHEN COMPARED- IT IS SUPER PUREVOICE v2.0 ULTRA HD 16K CLARITY MIC, FOR EVEN BETTER CALLS AND ASSISTANT USAGE!!!! ‘

  Nekas cits hw diži nemainīsies un tāpēc aifōnistiem būs jāmet ārā 15 glaudrīks un jāpāriet uz 16! :D :D :D

  Last edited 6 months ago by Pēča
  Da Fredis
  14.12.2023 02:02
  Reply to  Biteme

  Jokus nesaproti?

  Termofors
  09.12.2023 18:50
  Reply to  Biteme

  Nu tad kad mārketingeltangeļi vairs nezin kā to kārtējo cipariņu izreklamēt, tad ķerās pie 2-3 vecāku modeļu cipariņu noniecināšanas. Jo tas uzskats jau ir ieborēts un tumsoņām pašsaprotams.
  Ar vienkāršu loģiku tos Apple zombijus varētu “aplauzt”, BET, viņiem ir aizsardzības reakcija pret loģiku.
  Uzdod tam jaunābola zombijam 1kāršu jautājumu – “Kā? Tu iepriekšējos 12 gadus lietoji mazvērtīgu produktu ar tādu @#$^@#$^ mikrofōnu?!” un dzirdēsi tāāādu attaisnošanos…
  Tikai 3 Vienotības tādu spēj izmurgot.

  Slais
  09.12.2023 21:48
  Reply to  Termofors

  Tad jau tikai tavā galvā?
  Kādēļ tu vispār domā, ka cilvēkus tas interesē?
  Parasti jau pie visiem šien rakstiem nīd tikai apple nelietotāji, kas jums no tā? Sault visus par aitām un tamlīdzīgi palīdz androidam labāk strādāt? Vai tev pašam kaut kādi kompleksi? Neviens no apple lietotājiem taču neraksta komentārus par to, ka androids ticis pie lielāka rama nekā liela daļa datoru…
  Man jau šķiet problēma ir Tavā vecumā un tik pat jaunajos draudziņos.😀

  Da Fredis
  14.12.2023 02:05
  Reply to  Slais

  No kurienes tu rāvi, ka komentē tikai androīdi?

  jhj
  09.12.2023 23:45
  Reply to  Termofors

  android zombiji vienmēr raud pie aifonu rakstiem, aifonisti reti raud pie android rakstiem, jo viniem po uz plebejiem :D

  Zemene
  09.12.2023 23:13
  Reply to  Biteme

  Ja nebūtu viss slikti, tad nomainītu tikai mikrofonu esošajam, un katru gadu nebūtu jāsteidz izlaist jaunu telefonu.

  Pēča
  11.12.2023 10:45
  Reply to  Zemene

  Ja patiesi būtu ‘zaļi domājoša’ kompānija, tad toč piedavātu esošajiem iphone 15 īpasniekiem – bezmaksas mic nomaiņu, tur tak viss ir modulars un super ‘proprietary’ jebšu labāku hw neatrast, vismaz pēc pašsalvesnas vārdiem.
  Aiznes uz tuvako apple centru un dažu stundu laikā saņem atpakaļ ar jauno ūber mkrofonu!
  Varbūt pat iphone 14 īpasniekiem, arī bet tiem pa maksu, jo tomēr tak apple pasaulē 2 gadus vecs telefons tiek uzskatīts kā ‘vēsture’ kuru vairs neviens nedrīkst lietot.

  Nē, tā vietā taisi vairāk e-atkritumus un pērc mūsu jaunāko veikumu!!!
  (Bet mēs tak ”esam zaļi” jo nedodam ladetāju līdz un uz kastītes druku printē ar sojas tinti utml!!!) :D :D :D

  Last edited 6 months ago by Pēča
  Kursors.lv
  11.12.2023 12:44
  Reply to  Pēča

  Pēc Tava komentāra izlasīšanas varētu rasties iespaids, ka iepriekšējie iPhone modeļi pēc jaunā vairs vispār nebūs lietojami. Chill!

  Bumbulis
  10.12.2023 12:15

  Latvijas auditorijai tāda opcija ir bezvērtīga, jo tāds Siri LV valodu nesaprot. Un vispār nezinu nevienu kurš sarunājas ar telefonu.

  Last edited 6 months ago by Bumbulis
  Kaspars
  10.12.2023 20:52

  Te cepas tikai ai ai fonu lietotāji, pārējie smaida 😊😇

  Reklāma