Web Analytics
More
  Reklāma

  Baumo, ka “Apple” čatbots Siri pie MI spējām varētu tikt nākamgad

  Jaunākie raksti

  Tā kā kompānijas viena pēc otras piedāvā savus mākslīgā intelekta (MI) čatbotus, daudziem rodas jautājums, vai un ko šajā jomā pretī sniegs tehnoloģiju gigants “Apple”. Uzņēmuma vadītājs Tims Kuks līdz šim bijis visai izvairīgs un nekonkrēts, runājot par “Apple” plānotājiem MI risinājumiem. Taču svaigākās baumas liecina, ka “Apple” nākamā gada izstrādātāju konferences “WWDC 2024” laikā varētu izziņot jaunākās paaudzes “Siri” asistentu, kurā būtu integrēts mākslīgais intelekts.

  Baumas par to izplatījis jomā labi zināmais tehnoloģiju entuziasts ar lietotājvārdu Revegnus. Viņš apgalvo, ka “Apple” šobrīd izmanto lielo valodu modeli, lai “pilnībā pārveidotu Siri par labāko virtuālo palīgu” un tā jaunākā versija tiks prezentēta “WWDC 2024” ietvaros.

  Tāpat tiek baumots, ka jaunās paaudzes Siri būs “Apple” līdz šim jaudīgākā lietojumprogramma un tas būs integrēts jau nākamajos jeb “iPhone 16” tālruņos. Visticamāk, vecākos “iPhone” modeļos šī funkcionalitāte neparādīsies, jo tie nav tik jaudīgi.

  Būtiski pieminēt, ka šīs baumas parādījušās dažas dienas pēc tam, kad “Samsung” iepazīstināja ar savu ģeneratīvā MI modeli “Gauss“, ko integrēs savos jaunākajos jeb “Galaxy S24” viedtālruņos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma