Web Analytics
More
  Reklāma

  Gmail tiek pie pēdējos gados lielākā spama filtru uzlabojuma

  Jaunākie raksti

  Gmail jau iepriekš visai sekmīgi tika galā ar mēstulēm un citu drazu, bet nu paziņots, ka Gmail filtri būs par 38% efektīvāki, izķerot nevēlamu saturu. Viens no lielākajiem uzlabojumiem sagaidāms tieši līdzīga izskata burtu un zīmju izmantošanā.

  Tāpat Gmail izķers neredzamas rakstzīmes un citus trikus, ko pēdējā laikā iecienījuši mēstuļu izsūtītāji. Pamatā Google un Gmail šoreiz vērsušies pret tiem scenārijiem, kas iepriekš ļāvuši apiet e-pasta filtrus.

  Google Research kopā ar RETVec (Resilient & Efficient Text Vectorizer) paveikuši pamatīgu darbu ne tikai pie filtru uzlabošanas, bet vienlaikus arī samazinātas jaudas, kas nepieciešamas e-pasta sargāšanai no mēstulēm.

  Avots: Google

  Gmail ar RETVec uzlabojuši spama noteikšanu par 38%, vienlaikus par teju 20% samazināta iespēja bloķēt vēlamus e-pastus, bet Tensor Processing Unit jebšu apstrādes jaudu lietojums mašīnmācīšanās darbināšanai samazināts par 83%.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jānis
  06.12.2023 12:22

  Man kaut kā uz Samsung telefona Gmail aplikācijai nenāk paziņonumi. Uzliku, piemēram, Sugar Mail klientu un paziņojumi nāk kā bitītes…

  Reklāma