Web Analytics
More
  Reklāma

  OnePlus 12 globālā versija būs pieejama jau janvārī

  Jaunākie raksti

  OnePlus 12 viedtālrunis tiks izziņots jau 5. decembrī, tas būs sākotnēji pieejams tikai Ķīnā. Iepriekš par pārējo pasauli nekas nebija zināms, bet nu oficiāli pateikts, ka Eiropā un citviet pasaulē OnePlus 12 viedtālrunis nonāks jau janvārī. Tādējādi OnePlus 12 viedtālrunis varētu kļūt par pirmo vai vismaz vienu no pirmajiem nākamā gada flagmaņiem.

  Par oficiālu uzskatāma informācija norāda, ka gaidāmais OnePlus 12 viedtālrunis tiks pie būtiski uzlabota Sony LYTIA kameras sensora. Sony LYTIA kameras sensori jau šobrīd pieejami BBK Electronics viedtālruņos, bet OnePlus 12 varētu kaut kad decembrī vai janvārī saņemt pašu labāko, ko Sony LYTIA kameras sensori spēj.

  OnePlus Open jau ticis pie Sony LYTIA kameras sensora, arī Vivo X100 sērijā meklējami jaunie Sony LYTIA kameras sensori. Faktiski Sony LYTIA kameras sensori tapuši Sony un BBK Electronics sadarbībā. Šis varētu būt interesants solis, jo OnePlus viedtālruņi vienmēr bijuši pabērna lomā ar savām vājajām kamerām. OnePlus 12, visticamāk, tiks pie 1/1.4″ Sony kameras sensora ar 50 megapikseļu izšķirtspēju. Šī kamera varētu būt līdzīga Sony Xperia 1 V kameras spējām.

  No OnePlus 12 var gaidīt arī Snapdragon 8 Gen 3 procesoru kopā ar pamatīgu LPDDR5X RAM apjomu, kā arī 5400 mAh akumulatoru ar 100 W vada un 50 W bezvada uzlādi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma