Web Analytics
More
  Reklāma

  “WhatsApp” beta versija piedāvā čatot ar MI robotu

  Jaunākie raksti

  Septembrī savā “Connect 2023” pasākumā “Meta” paziņoja, ka vairākās savās platformās integrēs mākslīgā intelekta (MI) palīgus ar dažādām personībām. Tagad “WhatsApp”  jaunākā beta versija atsevišķiem lietotājiem beidzot ļauj izmēģināt šo funkcionalitāti, kas darbojas līdzīgi kā “ChatGPT” vai “Bing Chat” risinājums.

  MI palīga darbība nav sarežģīta. Lietotājs var uzdot interesējošos jautājumus un iesaistīties vienkāršā sarunā ar robotu. Piemēram, pajautāt, kāds ir populārākais TV šovs platformā “Netflix”. Tāpat atkarībā no vēlmēm ir iespēja izvēlēties kādu no piedāvātajām robota personībām, kas balstīta uz konkrētu jomu, piemēram, sports, kultūra utml.

  Avots: Future

  Pagaidām nav zināms, kad jaunā funkcija tiks oficiāli palaista, taču “WABetaInfo” informē, ka gan “iOS”, gan “Android” lietotāji var izmēģināt šīs tehnoloģijas beta versiju. Norādīts, ka tērzēšanu ar MI čatbotu var uzsākt ļoti vienkārši. Atliek izvēlēties opciju uzsākt jaunu saraksti un tālāk bez kontaktiem tiks piedāvāts arī “Meta AI” virtuālais palīgs.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma