Web Analytics
More
  Reklāma

  Mercedes saviem darbiniekiem kā darba mašīnas turpmāk piedāvās tikai elektroauto

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotājs Mercedes paziņojis, ka turpmāk saviem darbiniekiem darba pienākumu veikšanai izsniegs tikai elektriskos modeļus, pamazām atsakoties no parastajiem auto. Kā zināms, Mercedes ir viens no autoražotājiem, kas līdz 2030. gadam apņēmies pāriet tikai un vienīgi uz elektroauto ražošanu.

  Šobrīd darba vajadzībām Mercedes iekšienē tiek lietoti apmēram 5000 auto, kas pārsvarā izmanto iekšdedzes dzinēju dažādos izpildījumos – benzīna, dīzeļa vai plug-in hibrīda variantā.

  Darbiniekiem gan nav obligāta prasība pārkāpt uz elektroauto, taču arvien vairāk Mercedes darbinieki kā savas darba mašīnas izvēlas tieši elektroauto un to skaits Mercedes darba mašīnu autoparkā pēdējo pāris gadu laikā strauji palielinājies. Ražotāja plāni paredz, ka no 2025. gada visiem Mercedes modeļiem būs pieejams elektriskais variants. Tiesa, tas paredz arī zināmu modeļu skaita konsolidāciju.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Oskars
  16.11.2023 13:59

  Nu nejau rupnicas melnajiem straadniekiem. Nevajag muldet. Tos sanems offisa darbinieki.

  xs1
  16.11.2023 14:07
  Reply to  Oskars

  Rūpnīcu telpās ir pietiekoši daudz arī ofisa žurkas dažādos stūros sabāztas. Tāpat ir maiņu vecākie, utt., kuriem ir pietiekoši augsts statuss uzņēmumā. Man vairāk interesē, cik Teslas un elektriskie Bmw,Vw,utt. rūpnīcas stāvvietās stāv novietoti maiņu laikā :)

  nedarata
  16.11.2023 14:20

  Kādas markas auto tiks piedāvātas?

  Kolka
  16.11.2023 22:42
  Reply to  nedarata

  No raksta izriet ka – Žigulis

  Reklāma