Web Analytics
More
  Reklāma

  “Instagram” ļaus izveidot privāto profilu

  Jaunākie raksti

  Instagram” biežāk nekā citi sociālie tīkli ir tā vieta, kur lietotāji izvēlas veidot divus vai vairāk kontus. Visbiežāk viens no tiem ir pamata profils, savukārt citā publicē saturu, kas saistīts, piemēram, ar hobiju. Iespējams, drīzumā lietotāji varēs vienuviet publicēt visu saturu un vienlaikus sasniegt dažādas auditorijas. “Instagram” tagad strādā pie funkcijas “Your space”, kas ir jauna privāta telpa, kur lietotāji varēs publicēt jebkāda veida saturu – foto, “Reels”, “Stories” – un dalīties tajā ar atlasītu lietotāju loku.

  Jauno funkciju pamanījis jau pazīstamais lietotņu pētnieks Alesandro Peluci. Viņš atklāj, ka lietotāji pie šīs iespējas varēs nonākt, ritinot uz leju savu pamata profilu. “Your space” dos iespēju izveidot jaunu privātu kontu un līdz ar to pievienot citu profila bildi un aprakstu nekā publiskajā kontā. Pluss šajā ziņā ir arī tāds, ka nebūs jāpārslēdzas starp profiliem, jo vajadzīgais konts būs atrodams vienā lapā. Lietotāji arī varēs izvēlēties, vai privātajam kontam pievienot visus publiskā konta sekotājus vai arī atlasīt konkrētus lietotājus.

  “Instagram” pagaidām vēl nav apstiprinājis, ka strādā pie “Your space” funkcijas, taču Peluci ir “gandrīz pārliecināts”, ka šāda iespēja parādīsies un darbosies tā, kā viņš to ir aprakstījis.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma