Web Analytics
More
  Reklāma

  Bezvadu austiņas varēs izmantot energoefektīvu Wi-Fi savienojumu

  Jaunākie raksti

  Snapdragon Summit norises laikā Qualcomm izziņoja jaunus procesoriņu, kas paredzēti bezvadu austiņām un bezvadu skaļruņiem. Qualcomm Snapdragon S7 un S7 Pro Gen 1 Sound piedāvās ne tikai Bluetooth 5.4, bet arī energoefektīvu Wi-Fi savienojumu ar līdz pat 29 Mbit/s datu pārraides ātrumu.

  Qualcomm apgalvo, ka jaunie procesori spēs nodrošināt būtiskus bezvadu savienojuma uzlabojumus, kā arī pārslēgšanās starp Bluetooth un Wi-Fi būšot nemanāma. Tāpat ir jāpiemin, ka Wi-Fi savienojums būs ar daudz tālāku darbības rādiusu, jo nu jau visur ir uzstādīti Wi-Fi piekļuves punkti. Wi-Fi savienojums nodrošinās arī nemanāmu skaņas aizturi.

  Kā piemērs tiek minēts lielākas ēkas un pat ēku kompleksi ar vienotu Wi-Fi, kur nepazudīs savienojums ar austiņām, ja būsi viedtālruni vai citu skaņas avotu atstājis citā istabā, citā stāvā vai pat citā ēkā.

  Jaunie Qualcomm Snapdragon S7 un S7 Pro Gen 1 Sound procesori nodrošinās arī uzlabotu aktīvo trokšņu slāpēšanu. Prasīgi lietotāji varēs izmantot arī 192 kHz bezzudumu daudzkanālu skaņu ar spējīgāko S7 Pro Gen 1 Sound procesoru.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Intersanti
  27.10.2023 08:25

  Vai tas nozīmē, ka mūzika tiks pārraidīta uz austiņām nevis tiešajā savienojumā, bet caur tuvāko WiFi maršrutētāju?

  Reklāma