Web Analytics
More
  Reklāma

  BMW pirmoreiz sniedz ieskatu jaunās paaudzes X2, auto saņems izgaismotu radiatora resti

  Jaunākie raksti

  BMW X2 nav kļuvis par ārkārtīgi populāru modeli ražotāja piedāvājumā, taču pieprasījums pēc tā bijis gana labs, lai BMW gatavotu otrās paaudzes modeli. Ražotājs pirmoreiz publicējis attēlu ar jauno modeli, sniedzot ieskatu tajā, ko varam sagaidīt.

  Pirmo ieskatu jaunajā X2 sniedzis BMW dizaina nodaļas vadītājs Domagojs Dukecs, kurš savā sociālās saziņas platformas Instagram kontā publicējis ļoti īsu video, no kura gan varam saprast un nojaust dažas nianses par gaidāmo modeli. X2 jau ilgāku laiku tiek testēts un pazīmes liecina, ka tā nonākšana tirgū vairs nav tālu. Interesantākā detaļa ir izgaismotās radiatora restes, kas ir citādas formas nekā X1 modelim un vairāk līdzinās tām, ko redzam X6 un tamlīdzīgos modeļos.

  Reklāma

  Tehniski šis auto tapis uz BMW FAAR platformas, kuru izmanto jaunais X1 un arī vēl vairāki citi modeļi. Prognozējams, ka X2 izmantos tikai četrcilindru dzinējus un vairākas modifikācijas, visticamāk, būs aprīkotas ar mild-hybrid sistēmu.

  Tiek gatavots arī elektrisks iX2 modelis par kuru plašākas informācijas pagaidām ir maz, bet diezgan droši varam prognozēt, ka tajā izmantoti tie paši jaudas agregāti, kas radniecīgajā iX1, tāpēc arī citiem parametriem vajadzētu būt diezgan līdzīgiem.

  AvotsMotor1
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Pičs
  29.09.2023 13:37

  Atceros tos laikus par tāda izmēra nāsim tīkai mīmītes bija.
  Un kur nu vēl par izgaismotām…

  Tas bija joks bemvē ģizaiņerosi, tikai joks! xD

  Pičs
  29.09.2023 13:38
  Reply to  Pičs

  Eu, bet nu paskatās uz tām mazajām ačtelēm un šņukuru- īsts surķis!

  Biteme
  29.09.2023 13:48

  Ķīniešiem patīk tādi pigori ar lampiņām u.c. bērnišķīgas lietiņas. Nekādu joku, tikai bizness.

  Sergejs
  29.09.2023 14:20
  Reply to  Biteme

  Ja, ķīniešu gaumē -)). Personīgi man visas šīs zili-zaļas gaismiņas rada lētā un bezgaumīga ķīnīzera sajūtu jebkurai precei. Bet nu kam māte, kam meita un kam kleita…

  Krotow
  30.09.2023 16:05

  LOOOOOL Tas ir tik 90-to gadu stilā. Boomboxi ar krāsainām LED diskogaismiņām un uzlīme ar PMPO jaudu 1500W kastītei ar 2W pastiprinātāju un skaļruņiem. BMW dizaineriem būs iestājies pilnīgs ideju apsīkums, jau ķeras pie šāda sviesta. Nez vai X2 norādītā motora jauda ir īstā vai PMPO?

  FYI paaudzei, kuri piedzima jau pēc 90-jiem gadiem. PMPO reālais tulkojums – pilnīga **iņa. Pagūglējiet forumos par audio tehniku.

  Gāmeriem
  01.10.2023 18:33
  Reply to  Krotow

  Piekrītu, tāpat pilnīga hu*ņa ir geimeru aprīkojums ar gaismiņām, nesaprotu kurš neaptēstais to visu pērk?

  Artūrs
  01.10.2023 15:54

  Geimerauto. Vēlāk gan jau arī rgb lediņus liks ar ekrāniem un vēl nez ko

  Reklāma