Web Analytics
More
  Reklāma

  BMW uz laiku aptur visu motociklu tirdzniecību ASV, nopērkams tikai elektriskais modelis

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotāja BMW motociklu divīzija BMW Motorrad ASV pārtraukusi tirgot motociklus ar parastajiem benzīna motoriem. Tas attiecas gan uz pilnīgi jauniem, gan arī lietotiem motocikliem. Tirdzniecībā palicis tikai elektriskais BMW CE 04 motocikls vai drīzāk motorolleris.

  Tiek ziņots, ka iemesls šādai rīcībai saistīts ar tehniskām problēmām, proti, ar degvielas sistēmu. Problēmas skārušas dažādu paaudžu motociklus, tāpēc vienkārši pilnībā apturēta tirdzniecība. Notiekot materiālu kontrole, lai pārliecinātos par kvalitāti un novērstu kādas nepilnības, ja tās atklāsies. Problēmas gan nerada drošības riskus un BMW motociklu īpašnieki tos var izmantot bez raizēm. Ražotājs gan nav ziņojis, kad motociklu tirdzniecība varētu atsākties.

  Reklāma

  Līdz ar to šobrīd klientiem ASV pieejams tikai elektriskais CE 04, kas ražošanā nonāca pirms nepilniem diviem gadiem. BMW šajā modelī izmantojuši nedaudz futūristiska stila dizainu, taču tas tomēr izskatās pēc lielāka izmēra motorollera nevis motocikla. CE 04 spēj attīstīt 42 zirgspēku jaudu un maksimālais ātrums ir 120km/h, līdz ar to šis spēkrats faktiski var pārvietoties arī pa šoseju.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Diesel und Schnitzel
  23.09.2023 21:20

  Jāpanāk, lai patukšojas elektrisko bīdekļu krājumi, stāvot noliktavās vēl ņems un “izbeigsies”.

  Slais
  24.09.2023 10:15

  Mhmm, jā protams, kāds R18, vai R1000 pircējs nodomās “hmm…jā, ņemšu šo elektrorolleri, gan jau nebūs atšķirības”…

  Egils
  24.09.2023 22:21

  Damn, šis ir neglītas moto, ko jebkad esmu redzējis. PSRS ražojumi ir pat kvalitatīvāki

  Ainaro Bernato
  25.09.2023 14:32
  Reply to  Egils

  Kādi tieši?

  Biteme
  25.09.2023 08:41

  Kāpēc drīzāk motorolleris? Tas nedz izskatās pēc motocikla, nedz arī BMW to sauc par motociklu.

  The BMW CE 04 is an electrically powered, zero-emissions scooter.

  Kursors.lv
  25.09.2023 10:24
  Reply to  Biteme

  Jā, tas ir elektriskais motorolleris. Bija pieteikts arī Latvijas Gada motocikla balvai, bet diemžēl nebija atvests uz lielo testu dienu un nesanāca izbraukt. Cik esmu redzējis apskatus internetā, nav nemaz tik slikts. Izskatās kosmiski, tas gan.

  Biteme
  25.09.2023 11:11

  Nuja – 100% motorolleris, nevis drīzāk. Un savā klasē droši vien gluži labs, ja ļoti skrupulozi neiedziļināmies cenas/labuma attiecībā. Maziem attālumiem un (netālās pie)pilsētas vajadzībām mocis diez vai ir acīmredzama alternatīva.

  Reklāma