Web Analytics
More
  Reklāma

  Chromebook datori atjauninājumus saņems veselus 10 gadus

  Jaunākie raksti

  Google paziņojis, ka visi Chromebook datori, kurus darbina ChromeOS operētājsistēma, saņems programmatūras atjauninājumus 10 gadu garumā.

  Šāds lēmums no Google puses ļaus paildzināt šo datoru lietošanas laiku, jo bieži vien tie tiek izmantoti skolu vidē, kur noteikti nebūtu patīkami katru gadu vai nedaudz retāk mainīt esošos datorus. Uzņēmums norāda, ka visi Chromebook portatīvie datori, kuri tikai izlaisti sākot ar 2021. gadu, automātiskos atjauninājumus saņems no 2024. gada.

  ReklāmaAdvertisement

  Tikmēr modeļiem, kas izlaista pirms šī laika, būs manuāli jāieslēdz atjauninājumu iespēja. Kā norāda Google, tad viņi sadarbosies ar visiem komponenšu ražotājiem, lai nodrošinātu šo ilgo programmatūras atbalstu. Tas nozīmē, ka datoriem, kurus darbina ChromeOS nebūtu jābūt problēmām ar darbību šo ilgo laiku vai arī tās tiks labotas ar programmatūras izmaiņām.

  Jau 2020. gadā Google izziņoja, ka ChromeOS atbalsts būs astoņu gadu garumā, bet tagad tas pagarināts līdz 10 gadiem. Uzņēmums sola, ka tiks piedomāts pie dažādiem uzlādes risinājumiem, lai paildzinātu akumulatoru darbību. Tāpat tiks padarīta ērtāka ierīču labošana oficiālajiem servisiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma