Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft jau otro reizi pārtrauc piedāvāt Kinect kameru

  Jaunākie raksti

  Uzņēmums Microsoft paziņojis, ka pārtraukta telpiskuma kameras Kinect ražošana un attīstīšana, kas jau ir jau otrā reize produkta pastāvēšanas laikā.

  Sākumā Kinect kamera bija paredzēta Xbox 360 spēļu konsolei, lai videospēļu spēlēšanai varētu izmantot visu ķermeni. Taču produkta tirdzniecība tika pārtraukta 2017. gadā. Pēc diviem gadiem – 2019. gadā tā atgriezās jau kā Azure Kinect Developer Kit. Tagad Microsoft paziņojis, ka pārtrauks piedāvāt arī šo modeli.

  Reklāma

  Līdz oktobra beigām vēl būs iespējams iegādāties otrās paaudzes Kinect versiju, vai arī kamēr tā būs pieejama veikalos. Tāpat Microsoft apsolījis, ka esošajiem klientiem būs iespējams izmantot šo kameru arī pēc oktobra. Kā ziņo uzņēmuma pārstāve, tad tā ir normāla situācija produkta ciklā, kad tam pienāk savas kalpošanas beigas.

  Taču vieta netiks atstāta tukša, jo Microsoft izplatījis informāciju, ka Azure Kinect Developer Kit iespējas varēs izmantot kopā ar citu uzņēmumu kamerām. Kā viens no piemēriem ir Orbbec Femto Bolt telpiskuma kameras. interesanti, ka Microsoft plānos bija piedāvāt jaunu Kinect kameru kopā ar Xbox One konsoli, tomēr pašā pēdējā brīdī tika mainīti šie plāni. Līdz ar to tā neatbalstīja šādas iespējas, un Xbox 360 palika vienīgā konsoli ar tās atbalstu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jurīts
  23.08.2023 11:08

  Autors laikam nekad nav redzējis piemās revīzijas xbox one konsoli,ka tādu sviestu uzcepis!

  Jānis
  23.08.2023 13:07
  Reply to  Jurīts

  Kas tev nepatika rakstā? Varēji arī bez sprēgāšanas arī derīgu info uzrakstīt.
  Savā laikā tieši dēļ kinect nopirku Xbox360. Tiešām lieliskākais kontrolieris, vismaz manā pieredzē!
  Pirmajiem One nāca iespēja pievienot jauno Kinect, bet tie pārdevās atsevišķi, un arī programmas tam bija krietni paviršākas. Joprojām mājāš stāv 360 ar visu kinect. Bērniem arī patīk!

  Jurīts
  23.08.2023 13:20
  Reply to  Jānis

  Pirmie one nāca komplektā ar kinect bez iespējas iegādāties atsevišķi. Vēl viens gudrītis,laikam pilnmēnes.

  Reklāma