Web Analytics
More
  Reklāma

  “Galleria Riga” tagad pieejamas “Eleport” uzlādes stacijas

  Jaunākie raksti

  Elektroauto uzlādes tīkls “Eleport” ir uzstādījis trīs jaunas elektroauto uzlādes stacijas tirdzniecības centra “Galleria Riga” pazemes autostāvvietā, nodrošinot kopumā sešas uzlādes pieslēgvietas. Lai atzīmētu jauno staciju atklāšanu, visiem elektroauto lietotājiem līdz augusta beigām (21.08.-31.08.) būs iespēja izmantot īpašu atlaidi uzlādei jaunatklātajās stacijās, maksājot tikai 0,07 eiro par kilovatstundu.

  “Ērta infrastruktūra ir viens no veidiem, kā veicināt ātrāku pāreju uz elektroauto, tādējādi veicinot arī motivētāku klimata mērķu sasniegšanu. “Galleria Riga” ir ideāla vieta, kur veikt regulārās elektroauto uzlādes, kamēr tiek veikti ikdienas pirkumi. Rīgas centrā šobrīd ievērojami trūkst uzlādes vietu, tādēļ jaunā lokācija būs ērta un piemērota gan vietējiem iedzīvotājiem, gan arī pilsētas viesiem, kuri biežāk ceļo ar elektroauto,” norāda “Eleport Latvija” vadītājs Kārlis Mendziņš.

  “Jaunās “Eleport” elektroauto uzlādes stacijas ir ļoti gaidīts pakalpojumu klāsta papildinājums mūsu prasīgajiem klientiem. Apmeklē sporta zāli, ieturi maltīti kafejnīcā vai iepērcies, tas viss vienuviet, neizejot no ēkas, kamēr tavs elektroauto uzlādējas videi draudzīgā veidā ērtā, drošā un no laikapstākļiem neatkarīgā vietā tepat pilsētas centrā – stāvvietā zem “Galleria Riga”,” stāsta “Galleria Riga” vadītāja Zane Šulca.

  “Galleria Riga” pazemes autostāvvietas zemākajā stāvā ir uzstādītas divas jaunas 200 kW ultra ātrās uzlādes stacijas un viena 22 kW maiņstrāvas jeb lēnā uzlādes stacija.

  Katra uzlādes stacija ir aprīkota ar divām pieslēgvietām, tādējādi nodrošinot vienlaicīgi sešus elektroauto ar uzlādes iespējām. Šīs uzlādes vietas ir publiski pieejamas visiem elektroauto lietotājiem. 200 kW stacijas ir aprīkotas ar Eiropas standarta CCS un CCS/CHA kabeļiem, savukārt maiņstrāvas stacija – ar Eiropas standarta Type 2 ligzdām.

  “Eleport” stacijās uzlādi var veikt gan reģistrēti klienti, izmantojot “Eleport” lietotni vai klienta karti, gan iepriekš nereģistrēti klienti, skenējot QR kodu uz uzlādes stacijas un veicot priekšapmaksu caur https://uzlade.lv mājaslapu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Aleksejs
  21.08.2023 14:57

  Tur būs bezmaksas autostāvvieta elektromobiļiem?

  Kārlis no Eleport
  21.08.2023 15:39
  Reply to  Aleksejs

  Sveiks, Aleksej!
  Šobrīd nav bezmaksas stāvvieta īpaši elektroauto. Tomēr jau drīzumā integrēsimies ar Mobilly, kas ļaus piešķirt atlaidi stāvvietai uzlādes laikā

  Last edited 11 months ago by Kristaps Skutelis
  Karlis
  22.08.2023 20:24

  Pag … kad iepildi kw, tu maksā ne tikai par pašiem kw, bet arī par laiku, kad to dari? Tikai nesakiet to cirkulim …

  Reklāma