Web Analytics
More
  Reklāma

  iPhone 15 beidzot varētu saņemt Thunderbolt atbalstu un nodrošināt 80x ātrāku datu pārraidi

  Jaunākie raksti

  Jaunākās iPhone 15 baumas norāda uz pāreju no Lightning pieslēgvietas uz USB Type-C. Šīs gan nav svaigas baumas, jaunākā informācija norāda arī uz pāreju no Mezozoja ēras USB 2.0 ātrumiem uz modernu Thunderbolt atbalstu, kas nozīmē līdz pat 40 Gbit/s datu pārraides ātrumus.

  Lightning pieslēgvieta ir bijusi iPhone sastāvdaļa kopš 2012. gada, kopš tā laika Lightning nav būtiski uzlabota, paliekot pie aizvēsturiskiem USB 2.0 ātrumiem. Par Lightning pieslēgvietas ātrumiem parādījās sūdzība līdz ar iPhone iespēju ierakstīt ProRes video, ko bija mokoši pārsūtīt uz datoru apstrādei.

  Iepriekš tika uzskatīts, ka Thunderbolt varētu nonākt tikai iPhone 15 Pro Max, bet nu izskatās, ka arī iPhone 15 un iPhone 15 Plus tiks pie ļoti ātras pieslēgvietas. Cerams, USB Type-C ieviešana iPhone beidzot atnesīs arī lielākus akumulatora uzlādes tempus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Daniēls Doze
  18.08.2023 13:46

  Njā lietojot ancient usb 2.0 tagad var baigi reklamēt cik ātrāki, sen jau vajadzēja upgradoties…

  Jeblonskis
  18.08.2023 19:32
  Reply to  Daniēls Doze

  Priekš kam?
  Un paskaidro tehniskā valodā.

  Janis
  18.08.2023 18:43

  Abolitis jau sen neko jaunu nerada

  Jeblonskis
  18.08.2023 19:37
  Reply to  Janis

  Nē, paga paga, rada gan! Jaunus gļukus, un šķēršļus remontam!
  Tas nau viegls “darps”. Sēdi vot un izdomā, kā izdabāt debīlajam direktorelim un Home pogā iekļaut ĪDē. Vai baterijā, kurai jāpaliek mazākais un ietipīgākai. Vai ekrānam, kuru jāuztaisa plānaku, atrodi vietu priekš kaukādas liekas mikrenes. Un tad izgudro savu T2 “šinu”. Tas nau tā, uz pohām, kamēr brūkleņu sulu malko, stundiņas dažas.

  Reklāma