Web Analytics
More
  Reklāma

  OnePlus piedāvā savādu lādētāju, kas reizē ir arī dzesētājs

  Jaunākie raksti

  OnePlus nācis klajā ar visai dīvānu ierīci, kas sevī apvieno dzesētāju un salīdzinoši lēnu Qi bezvadu uzlādi. Pamatā jaunais Liquid Cooling Radiator paredzēs viedtālruņiem, bet to var izmantot arī planšetdatoriem un pat klēpjdatoriem ar metāla korpusu.

  OnePlus Liquid Cooling Radiator piedāvā šķidruma dzesēšanas iespēju viedtālruņiem vai pat klēpjdatoriem, kam metāla korpuss kalpo siltuma novadīšanai. Vienlaikus ierīce prot uzlādēt iPhone ar 7.5 W bezvadu režīmā vai Android ierīci ar 5 W. Šāda bezvadu uzlādes spēja vismaz Android nometnei ir nožēlojama. Apple lietotāji, protams, ar putām uz lūpām aizstāvēs ļoti lēnas uzlādes neskaitāmos (bet noteikti tikai iedomu pasaulē pastāvošos) plusus.

  Reklāma

  Ierīce spējot samazināt viedtālruņa temperatūru līdz pat 34 grādiem, kas ir ļoti daudz. Vienlaikus pilnā jaudā strādājot, Liquid Cooling Radiator darbojas ar nieka 28 dB troksni.

  Sākotnēji OnePlus Liquid Cooling Radiator būs pieejams tikai Ķīnā, par pārējo pasauli pagaidām nekādu ziņu nav.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  15.08.2023 20:59

  Tad jau kabelis pie viena ir radiatora dzesētāja caurule. No kā var secināt ka kabelis un lādētāja bezvadu raidītāja gals nav atdalāmi. Nez cik pats lādētājs būs liels? Šādai vajadzībai varētu būt pamatīgs klucis.

  Reklāma