Web Analytics
More
  Reklāma

  “Virši” tirdzniecības centrā “Spice” realizē savdabīgu robotizētu reklāmas projektu

  Jaunākie raksti

  Energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls AS VIRŠI-A (turpmāk – “Virši”) iepazīstina ar Baltijas valstīs pirmo baristas robotu – specializēta robota roka no šodienas iepriecinās tirdzniecības centra “Spice” apmeklētājus ar svaigi grauzdētu “Virši” kafiju un vairāk nekā 20 citiem dzērieniem, ātri un precīzi izpildot pasūtījumu klienta un apkārtesošo vērotāju acu priekšā. Kopējās investīcijas projektā sasniedz 150 000 EUR.

  Jaunais pakalpojums apvieno kafijas aparāta un robota rokas funkcijas, piedāvājot iespēju pagatavot vairāk nekā 20 dzērienus visdažādākajām gaumēm – klasiskās un aukstās kafijas cienītājiem, jauniešiem, vegāniem u.c. Izmēģināt šo iespēju no 8. augusta ir ikvienam “Spice” apmeklētājam, dodoties uz centrālo A ieeju 2. stāvā.

  Reklāma

  “Šis projekts ir mūsu pirmais solis ārpus ierastās degvielas uzpildes staciju vides, lai būtu tuvāk saviem klientiem un nodrošinātu kvalitatīvu “Virši” kafiju un citus iemīļotus, modernus un aktuālus dzērienus ikvienam cienītājam. Nenoliedzami, ar šādiem projektiem virzāmies arī biznesa ilgtspējas virzienā. Tāpēc arī turpmāk mēs attīstīsim šo pieeju un pārsteigsim Latvijas iedzīvotājus ar jaunām tirdzniecības vietām un risinājumiem. Lai gan pasaulē barista roboti ir jau sastopami un daudzi ceļotāji var tos redzēt lidostās un citās publiskās vietās, līdz šim Latvijā un citās Baltijas valstīs šī tehnoloģija nebija pieejama. Priecājamies būt pirmie, kas ievieš šo risinājumu mūsmājās. Lai aizraujoši un garšīgi!” novēl Linda Prūse, “Virši” valdes locekle, Mazumtirdzniecības daļas vadītāja.

  “Tirdzniecības centrs “Spice” iestājas par inovācijām, tādēļ ar prieku uzņemam nomniekus, kas mūsu apmeklētājiem piedāvā visprogresīvākās mūsdienu tehnoloģijas, lai uzlabotu mūsu apmeklētāju pieredzi tirdzniecības centrā. “Virši” specializētā robota roka ir tieša šīs vīzijas manifestācija, kas sapludina robotiku un vislabākās barista tradīcijas aizraujošā kafijas baudījumā. Šis kafijas robots nav tikai jaunums – tas atspoguļo kafijas pagatavošanas nākotni, un sniedz unikālu pieredzi mūsu apmeklētājiem,  stāsta Iveta Priedīte, tirdzniecības centru “Spice” un “Spice Home” vadītāja.

  Projekts tapis sadarbībā ar ilggadējo partneri, pilna servisa kafijas kompāniju “King Coffee Service”. Tehnoloģijas pamatā ir augsti attīstītā sistēma, kas  ļauj attālināti sekot līdzi visiem robota darbības parametriem un nodrošinot nemainīgi izcilu dzērienu kvalitāti.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  davix
  08.08.2023 09:30

  Neesmu bijis klātienē apskatīt, bet no attēla spriežot redzu pilnībā automātisko kafijas automātu, kas vedina domāt, ka šeit robotizētā roka vien nospiež attiecīgo pogu – kam ar baristu ir gaužām maza saikne. Ja robotizētā roka veiktu kafijas malšanu, to ekstraktētu caur kafijas automātu attiecīgā daudzumā un pēc tam pievienojot tam pagatavotas piena putas – tad varētu jau runāt par robotiztētu baristu.

  ejole
  09.08.2023 07:41
  Reply to  davix

  150000€ varēja iztērēt ar lielaku pievienoto vertibu sabiedrības STEM zināšanu attīstībai, bet salidzinot ar citiem vismaz skaidrs cik tas izmaksāja un kur var redziet rezultatu, jo ar Neste nav saprotams no cik spoku tīklus viņi ir atraduši?

  Biteme
  09.08.2023 08:55

  Par robotroku būtu skaidrs, nav grēks arī pareklamēt – bērni un tantiņas noelšās vien, redzot darbībā. Bet kāpēc jāraksta par nemainīgi izcilu dzērienu kvalitāti)) Pieminētu par apkalpošanu jebkurā diennakts stundā un būtu ok.

  Reklāma