Web Analytics
More
  Reklāma

  Sākusies iPhone 15 ekrānu masveida ražošana

  Jaunākie raksti

  Pagājušajā nedēļā sākusies iPhone 15 ekrānu masveida ražošana, kas izgājusi dažādas pārbaudes un dizaina uzlabojumus, lai uzsāktu to pavairošanu lielā skaitā.

  Šajā reizē Apple savu nākamo iPhone viedtālruņu modeļu ekrānu ražošanu uzticējusi trijiem uzņēmumiem: Samsung, LG un BOE. Vislielāko apjomu saražos tieši Samsung, kas jau veiksmīgi uzsākuši masveida ražošanas fāzi, un kā parasti ir uzticams partneris ekrānu piegāde.

  Tālāk seko LG, kuram vēl bija palikuši pēdējie soļi, lai veiktu uzlabojumus savā pusē un uzsāktu masveida ražošanu. Tiesa, no trešā uzņēmumā BOE Apple šajā reizē nācās atteikties, tāpēc ka ražotājam neizdevās uzrādīt kvalitatīvus izveidoto ekrānu standartus. Līdz ar to Apple savus pasūtījumus atcēla, un nodeva tos Samsung rokās.

  Kaut arī ekrānu ražošana norit kā plānots, tikmēr problēmas sagādā periskopa lēcas izveide, kuru varētu saņemt iPhone 15 Pro Max modelis. Tā sastāvēs no Sony sensora un LG Innotek kameras moduļa. Pagaidām saražotais daudzums atpaliek no plāna, kas raisa bažas par lielākā iPhone modeļa pietiekamu pieejamību izlaišanas brīdī septembrī.

  Avots9TO5Mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Vigo
  08.08.2023 15:06

  Labi, ka Samsung un LG pelnjas kāre lauj dzīvot Ābolam.

  Aķis
  08.08.2023 17:02
  Reply to  Vigo

  Jā un panasonic kāre ļauj dzīvot visiem akulumatoru izmantotājiem…

  Reklāma