Web Analytics
More
  Reklāma

  Pie LIDO atpūtas centra atklāta Elektrum Drive elektroauto uzlādes stacija

  Jaunākie raksti

  Elektrum Drive sadarbībā ar LIDO atklāj elektroauto uzlādes staciju Atpūtas centrā, lielākajā LIDO restorānā Krasta ielā 76. Uzlādes stacijā uzstādītās iekārtas vienlaicīgi nodrošina uzlādi četriem elektroauto ar 22 kW jaudu. Tādējādi apmeklētāji var apvienot laika pavadīšanu LIDO restorānā ar auto uzlādi.

  Elektromobilitāte sabiedrībā ievieš jaunus paradumus un domāšanas maiņu, elektroauto uzlādei neveltot īpaši laiku, bet darot to paralēli jebkurām citām aktivitātēm. Kā liecina LIDO centra novērojumi, klienti apmeklējuma laikā maltītei vai citām atrakcijām parasti velta vismaz stundu, kuras laikā iespējams uzlādēt pat vairākus elektroauto.

  Tādēļ kopš jūnija lielākajā LIDO centrā Rīgā, Krasta ielā 76, ir pieejams elektrouzlādes pakalpojums četriem auto vienlaicīgi, izmantojot Elektrum Drive uzlādi ar 22 kW jaudu. Norēķināties par uzlādi  iespējams ar mobilo lietotni Elektrum Drive, kurā pieejamas jau vairāk nekā 200 pieslēgvietas Baltijas valstīs. Elektrum Drive nodrošina tūlītēju norēķinu iespēju, piesaistot maksājuma karti savam mobilās lietotnes Elektrum Drive profilam. Papildu ērtībām klienti var noslēgt arī pēcapmaksas līgumu ar Elektrum Drive un saņemt ikmēneša rēķinu par visām veiktajām uzlādēm, piesaistītu jau esošajam Elektrum rēķinam.

  Elektrum Drive un LIDO piedāvātās “pusdienas diviem” – šoferim un elektroauto – novērtē Elektrum Drive vecākais projektu vadītājs Ņikita Gorbatko: “Esam gandarīti, ka LIDO mēroga uzņēmums sadarbībai izvēlas līdzvērtīgu partneri – Elektrum Drive, kopīgi veidojot produktu un pakalpojumu sinerģiju augstas kvalitātes uzlādes pakalpojuma nodrošināšanā. Tagad LIDO Atpūtas centrā apmeklētājiem ir iespēja vienlaikus uzlādēt savus elektrospēkratus, izbaudīt maltīti un izklaides aktivitātes. Mūsdienās tā ir vitāli svarīga un neatņemama dzīvesstila sastāvdaļa, lai veicinātu sabiedrības paradumu attīstību zaļās domāšanas jeb Zero Emission Society (bezemisiju sabiedrības) virzienā.”

  Elektrum Drive uzlādes tīkls strauji attīstās ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā – šā gada nogalē Elektrum Drive tīklā būs pieejamas jau vairāk kā 500 pieslēgvietas. Tīkla izveides ambīcijas veido apņemšanās nodrošināt līdzvērtīgu uzlādes pakalpojuma augšanu ar elektroauto skaita kāpumu un pat apsteigt to, jo arī Latvijā strauji pieaug elektroauto skaits, sasniedzot 158 % pieaugumu 2022. gadā. Zīmīgi, ka jaunu automašīnu segmentā pieprasījums pēc elektroauto nu jau ir lielāks nekā pieprasījums pēc dīzeļdzinēja auto. Tādēļ Elektrum Drive piedāvā savus risinājumus arī uzņēmumiem, kuri attīsta savu videi draudzīgu autoparku vai arī pilnveido klientu servisu, kā to dara LIDO.

  AS LIDO nekustamo īpašumu daļas vadītājs Damārs Dundars: “Ievērojot zaļās domāšanas principus, pēdējo gadu laikā LIDO mērķtiecīgi koncentrējas uz energoresursu patēriņa samazināšanu un videi draudzīgu risinājumu integrēšanu. Veiksmīgas sadarbības rezultātā ar Elektrum Drive LIDO Atpūtas centrā tika realizēts lielisks projekts, kas dod labumus gan zaļās domāšanas, gan klientu ērtību ziņā. Turpmāk LIDO Atpūtas centra klientiem būs iespēja apvienot patīkamo ar lietderīgo, vienlaicīgi pabarojot gan sevi, gan arī savu elektroauto.”

  Uzņēmums LIDO specializējas sabiedriskā ēdināšanas jomā. Uzņēmumam ir unikāla koncepcija ar tam raksturīgu ēdienkarti un interjera dizainu. AS LIDO ir lielākais ēdināšanas uzņēmums Latvijā, klienti ir iecienījuši un augstu novērtē LIDO zīmolu. Aptaujā “TOP darba devējs” uzņēmums jau 7 gadus ir TOP virsotnē. Uzņēmuma grupā ietilpst 13 restorāni un 4 veikali Latvijā (Rīgā un Ādažos), 4 restorāni Igaunijā (Tallinā), gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava un konditoreja Rīgā, uzņēmumā strādā turpat 1000 darbinieku.

  Elektrum Drive cieši sadarbojas ar uzņēmējiem, kuriem ir būtiski nodrošināt uzlādes pieejamību saviem darbiniekiem un klientiem, tādēļ uzņēmumu pārstāvji tiek aicināti sazināties ar Elektrum Drive, aizpildot pieteikuma formu portālā Elektrum un pieteikties konsultācijai par atbilstošas uzlādes vietas ierīkošanu sava uzņēmuma teritorijā. Elektrum Drive saviem partneriem piedāvā dažādus sadarbības modeļus atbilstoši partnera vēlamajām investīcijām projektā, sniedzot gan daļēju, gan pilnīgu finansiālo atbalstu uzlādes stacijas būvniecībā un aprīkošanā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma