Web Analytics
More
  Reklāma

  Amazon neveicas ar Prime Air dronu gaisa piegādēm

  Jaunākie raksti

  Amazon Prime Air dronu piegādes nav nekas jauns, šī ideja jau ir teju 10 gadus sena. Tiesa pircēji gan Amazon Prime Air var izmantot tikai kopš pagājušā gada. Tāpat Amazon Prime Air darbība ir pieejama tikai Teksasā un Kalifornijā.

  Bet ar Amazon Prime Air viss nemaz neiet tik gludi. Testu periodā Amazon Prime Air drons nogāzās Oregonas testu zonā un nodedzināja ap 100 000 kvadrātmetru lielu platību ar krūmiem un zāli.

  Reklāma

  Ne tikai Amazon Prime Air sākums ir bijis skarbs. Šogad tika plānotas 10 000 piegādes pa gaisu, bet piegāžu skaits šajā gadā bijis vien 100. Diez vai atlikumu spēs pieraut klāt atlikušajos gada mēnešos.

  Tiesa, viens no lielākajiem Amazon Prime Air pretiniekiem ir ASV Federālā aviācijas administrācija, kas daudzviet nemaz neļauj ar dronu lidināties. Droni pat nedrīkst lidot pāri pār lielceļiem, lai sasniegtu savus mērķus. Tāpat tie nevar lidot cilvēku tuvumā un lidmašīnu maršrutos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Usinss
  23.05.2023 10:31

  Vajag pasaukt Ukrainas armijas poārstāvjus. Viņiem arī ir rašist prime, kur piegādā pirmstermiņa atbrīvojumu no dienesta.

  Reklāma