Web Analytics
More
  Reklāma

  Steam sāk videospēlēm piedāvāt 90 minūšu izmēģinājuma iespēju

  Jaunākie raksti

  Valve uzsākusi piedāvāt 90 minūšu izmēģinājuma laiku spēlēm, kas atrodamas Steam. Tiesa, pagaidām Steam šī iespēja ir tikai 2023. gadā no jauna izlaistajai Dead Space spēles uzlabotajai versijai. Iepriekš Steam ļāva 2 stundu laikā pieprasīt naudas atgriešanu, bet jaunā iespēja varētu būt lietotājiem ērtāka.

  Dead Space izmēģinājums Steam nekā nav ierobežots, to var baudīt kā pilntiesīgu spēles versiju. Šāds solis ir visai patīkams, jo Dead Space no jauna izlaistā versija nav diez ko lēta, spēle maksā nepilnus 48 eiro.

  ReklāmaAdvertisement

  Tiek uzskatīts, ka šis Steam solis ir saistāms ar The Last of Us Part I un Star Wars Jedi: Survivor portēto spēļu neveiksmēm – šīs spēles uz galddatoriem nav diez ko ideāli spēlējamas. Droši vien Steam pavada pusi savas dienas atgriežot lietotājiem naudu, jo spēles nav baudāmas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  18.05.2023 13:19

  Interesanti kā sakarā ar šo gājienu mainīsies spēļu pirātisma dinamika? Paredzu ka kopumā “pirātu līča” tipa vietņu apmeklējumu skaits kritīsies. Jo ir daļa spēlētāju ar daudz brīva laika un pietiekami resnu interneta trubu, kuri no torentiem pumpē visu pēc kārtas lai saprastu vai nopumpētais interesē vai nē. No otras puses mazapmaksātai publikai var rasties interese vēlāk nofenderēt kaut ko no Steam izmēģinātā kas tiešām interesē. Jo gribas spēlēt jau te un tagad :)

  Last edited 1 year ago by Krotow
  bobis
  18.05.2023 15:12

  Var ka vecajas arkadas speles, likt pirkt sspecialas, virtualas monetas, viena moneta lauj uz trim nedelam, spelet vienu speli.

  Krotow
  18.05.2023 16:24
  Reply to  bobis

  Un vienas monētas cena 10€. EA jau klusībā berzē rokas…

  Last edited 1 year ago by Krotow
  Lolwart
  19.05.2023 03:26
  Reply to  Krotow

  EA neko neberzē, viņiem jau sen ir EA Play par 3.99 mēnesī. Žēl, ka šī ziņa vēl nav aizgājusi līdz laukiem.

  Last edited 1 year ago by Lolwart
  Krotow
  19.05.2023 09:22
  Reply to  Lolwart

  Par laukiem neko nezinu. Vnk spēļu sakarā tādi servisi nekad nav interesējuši. Ja Steam ieviestu ko tādu obligātā kārtā, tā būtu pēdējā diena, kad mani tur redzētu.

  Last edited 1 year ago by Krotow
  Čiekurs
  19.05.2023 12:28
  Reply to  Krotow

  Neko arī nebija jāzina. Par 3.99 dabū to, ko normāli servisi dod par velti. Tukša muldēšana.
  Un jā, EA berzēja, berzē un berzēs savas taukainās roķeles.

  Reklāma