Web Analytics
More
  Reklāma

  Indija vēlas kļūt par elektroierīču labošanas lielvalsti

  Jaunākie raksti

  Indija uzstādījusi vēl vienu mērķi, kas ir ne tikai piesaistīt dažādus lielo tehnoloģiju uzņēmumus, lai ražotu to iekārtas, bet arī kļūtu par elektroierīču labošanas centru.

  Valsts ir uzsākusi jaunu pilotprojektu, sadarbojoties ar uzņēmumiem Lenovo, Bengaluru, Flex, CTDI un citiem, kļūstot par ārpakalpojuma remonta servisu. Tieši tāds ir Indijas mērķis, piedāvājot savus pakalpojumus, un šajā segmentā cīnoties gan ar Ķīnu, gan Malaiziju.

  Reklāma

  Indijas galvaspilsētas Ņūdelī mērķis nākamo piecu adu laikā ir apgrozīt līdz pat 20 miljardiem dolāru un nodrošināt vairākus miljonus jaunu darbavietu, piedāvājot labošanas pakalpojumus. Tāpat mērķis ir piedāvāt lētāku servisu, un paildzināt elektroiekārtu dzīves ciklu, jo bieži vien remonts izmaksā tik pat, cik jauna iekārta. Taču tas rada jaunus atkritumus.

  Jau zināms, ka Indijā sāk piesaistīt arī tādu populāru zīmolu, kā Apple un Samsung uzmanību, piedāvājot savus komponenšu ražošanas un iekārtu salikšanas pakalpojumus. Un kā nākamais solis varētu būt arī to remonts, kas ļautu nostiprināt savas pozīcijas mērķa īstenošanai.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Parasts latvietis
  02.06.2023 13:23

  … un ko TU ,proti ?

  bobis
  04.06.2023 19:13

  Krievijai ari vajag iegut cipus no elektroiericem, savam raketem.

  Reklāma