Web Analytics
More
  Reklāma

  Mapon paplašinās savu darbību Igaunijā, iegādājoties vietējo telemātikas uzņēmumu CarCops

  Jaunākie raksti

  Draugiem Group uzņēmums Mapon paplašinās savu darbību Igaunijā, iegādājoties 100% vietējā telemātikas uzņēmuma CarCops akciju. Apvienošanās rezultātā Mapon kļūs par vienu no vadošajiem autoparka pārvaldības risinājumu izstrādātajiem Igaunijā, nodrošinot pakalpojumus vairāk nekā 8000 transportlīdzekļiem.

  Gan Mapon, gan CarCops piedāvā autoparka pārvaldības un GPS sekošanas risinājumus uzņēmumiem, palīdzot nodrošināt efektīvu resursu pārvaldību, uzlabot drošību uz ceļa un veicināt ilgstpējīgu korporatīvo pārvaldību. Abi uzņēmumi pēdējā gada laikā ir piedzīvojuši strauju izaugsmi – Mapon meitas uzņēmuma Mapon Estonia apgrozījums pieauga par gandrīz 40%, sasniedzot 270 tūkstošus eiro, savukārt CarCops – par 51%, sasniedzot 700 tūkstošiem eiro.

  Reklāma

  “Igaunijas tirgū darbojamies jau kopš 2019. gada, un CarCops iegāde ievērojami nostiprinās mūsu pozīcijas tirgū. Esmu pārliecināts, ka šī iespēja mums ļaus ne tikai pāriet uz nākamo izaugsmes posmu, kļūstot par vadošo autoparka pārvaldības pakalpojumu sniedzēju Igaunijā, bet arī paplašināt uzņēmuma darbību Ziemeļeiropā,” stāsta Mapon direktors Ingus Rūķis. “Mums ir kopīgas biznesa vērtības – vēlme nodrošināt augstu pakalpojumu un klientu atbalsta kvalitāti, godīgums un caurspīdīgums -, tāpēc mēs ar nepacietību gaidām CarCops komandas integrāciju Mapon,” viņš piebilst.

  “Laika gaitā abi uzņēmumi ir attīstījuši dažādas stiprās puses, kuras palīdzēs mums veicināt turpmāko biznesa izaugsmi. CarCops ir spēcīgas tehniskās un atbalsta komandas, kas labi papildinās Mapon pieredzi pārdošanā un programmatūras izstrādē. Apvienošanās radīs ļoti labu sinerģiju starp abiem uzņēmumiem, kas ļaus nodrošināt izcilu pakalpojumu kvalitāti un apkalpošanu mūsu klientiem visā pasaulē,” skaidro CarCops direktors Riho Pihlakas.

  Mapon Igaunijas meitas uzņēmuma un CarCops apvienošanās tiks finalizēta jūnijā. Nākotnē uzņēmums turpinās darboties ar vienu nosaukumu – Mapon Estonia. Līdz šim Mapon līdzīgā veidā ir iegādājies uzņēmumus Dānijā un Somijā, kā arī plašu klientu portfeli Lietuvā. Uzņēmumam Mapon ir arī filiāle Barselonā un pārstāvniecības Helsinkos un Orhūsā (Dānijā).

  Mapon ir viens no vadošajiem autoparka pārvaldības un aktīvu izsekošanas risinājumu sniedzējiem Ziemeļeiropā. Uzņēmumam ir vairāk nekā 25 tūkstoši klientu un plašs partneru tīkls sešos kontinentos, kas, izmantojot Mapon risinājumus, ir izsekojuši vairāk nekā 30 miljardus kilometru. Mapon šobrīd ir 166 darbinieki, un tas ir otrais lielākais Draugiem Group uzņēmums.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma