Web Analytics
More
  Reklāma

  Google varētu pilnībā izdzēst lietotāju kontus, ja tie nav tikuši izmantoti vismaz 2 gadus

  Jaunākie raksti

  Pirms trim gadiem pieņemti Google noteikumi varētu būt iemesls, kāpēc drīzumā visi neaktīvie Google konti varētu tikt pilnībā izdzēsti. Tomēr joprojām nav skaidrs, kā tas darbosies praksē.

  Jau 2020. gadā tika izlaista noteikumi, ka Google varētu izdzēst visu kontā glabāto informāciju, ja tas netiks lietots vismaz 24 mēnešus. Tas vairāk gan bija saistīts ar Google Drive mākoņdatošanas pakalpojumu un informāciju, taču jaunākā informācija varētu norādīt uz to, ka Google konts varētu tikt pilnībā izdzēsts.

  Līdz ar to šobrīd noteikti ir vērts ielogoties kādā Google kontā, kas ir sen izveidots un nākotnē varētu būt aktuāls. Jaunie noteikumi stāsies spēkā ātrākais šī gada decembrī. Interesanti, ka izdzēsto kontu e-pastu adreses nebūs iespējams izmantot atkārtoti, kas gan ir nedaudz pārsteidzoši.

  Google konta aktivitāte tiek mērīta, izmantojot e-pastu, Google Drive, YouTube, Google Play Store, kā arī Google Search, līdz ar to par pilnīgu neaktivitāti var runāt vien tad, ja šis konts netiek izmantots nevienā no šiem servisiem. Taču tādā gadījumā, gan jau šis konts arī nav nepieciešams.

  Kad noteikumi stāsies spēkā, kā pirmie tiks dzēsti tie Google konti, kuri tikuši vienreiz izveidoti un nekad vairāk neizmantoti. Tāpat tiks nosūtīti dažādi informatīvie e-pasti, un dzēšana nenotiks pēkšņi bez informācijas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  18.05.2023 13:50

  Interesanti, kas notiks ar jau izmantotajām adresēm. Varu iedomāties vienu iemeslu… Tur noteikti ir papilnam “īso” un “populāro” nosaukumu un Google kaut kāda iemesla dēļ grib pabojāt dzīvi visādiem kiberspekulantiem, pēc kuriem jau sen elles piķa katli raud.

  bobis
  18.05.2023 15:06

  Nezinaju ka no tiem vel kada jega ir.

  Reklāma