Web Analytics
More
  Reklāma

  Balcia Latvijā piedāvās elektrisko motociklu apdrošināšanu

  Jaunākie raksti

  Apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums “Balcia” noslēdzis sadarbības līgumu ar “Energica” markas motociklu pārstāvi Latvijā “Energica Latvia”, kļūstot par pirmo apdrošināšanas uzņēmumu Latvijā, kas piedāvās elektrisko motociklu apdrošināšanu.

  Latvijā joprojām autotransporta radītais vides piesārņojums turpina palielināties, un aptuveni 83 % siltumnīcefekta gāzu emisijas (SEG) rada tieši privātie transportlīdzekļi. “Balcia” apņēmusies veicināt videi draudzīgāku transportlīdzekļu pieejamību, atbalstot inovāciju attīstību un esot tuvāk klimata mērķu sasniegšanai. Sadarbība ar pasaulē vadošo elektrisko motociklu izplatītāju “Energica Latvia” ir mērķtiecīgs solis, lai veicinātu Latvijas iedzīvotājus izvēlēties “zaļākus” transportlīdzekļus, atbalstot ilgtspējīgu pilsētvides attīstību.

  Reklāma

  “Tas ir mīts, ka apdrošinātāji piesardzīgi apdrošina elektriskos transportlīdzekļus. Mēs esam gatavi uzņemties risku, kas saistīti ar šo spēkratu remontdarbu izmaksu kompensāciju, jo uzskatām, ka apdrošināšana nedrīkst būt šķērslis iedzīvotāju vēlmei iekšdedzes spēkratu nomainīt uz videi draudzīgāku transportlīdzekli,” uzskata “Balcia” viceprezidents Reinis Bērzkalns.

  “Motocikli un tā vadītāji ir mazāk aizsargāti satiksmes dalībnieki nekā autovadītāji, tādēļ drošība un laba KASKO apdrošināšana ir ārkārtīgi svarīga. Priecājamies sadarboties ar “Balcia”, – uzņēmumu, kas iet līdzi laikam un nodrošina pirmo elektrisko motociklu apdrošināšanu Latvijā. Mūsu plāni ir lieli – vēlamies kļūt par vadošo elektrisko motociklu dīleri ne vien Latvijā, bet arī Baltijas valstīs,” saka “Energica” zīmola vadītājs Rūdolfs Bergmanis.

  Elektriskajiem motocikliem, salīdzinot ar iekšdedzes dzinēja spēkratiem, ir ievērojami mazākas uzturēšanas un lietošanas izmaksas. Turklāt tie nerada trokšņu un videi kaitīgo izmešu piesārņojumu. Tieši “Energica” markas motocikli ir tirgū vienīgie ar ātrās uzlādes jeb Fast charge funkciju. Akumulatora uzlādi var veikt nepilnu 40 minūšu laikā, kas apvienojumā ar 200-400 km nobraucamo attālumu to padara par ikdienā ērti izmantojamu transportlīdzekli.

  “Balcia” šī gada sākumā noslēdza vienošanos arī ar “Tesla” elektroauto koplietošanas platformu “OX Drive”, sniedzot iespēju KASKO apdrošināšanas klientiem kā maiņas auto izvēlēties šīs markas elektromobili.

  KASKO apdrošināšanu elektriskiem motocikliem iespējams iegādāties, rakstot uz e-pastu balcia@balcia.lv vai zvanot uz tālruni 82222.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  18.05.2023 12:38

  Manuprāt, elektrisko moču apdrošināšanu vajadzētu par 4/5 segt no dūmiņmoču īpašnieku veiktajām iemaksām, vienlaicīgi palielinot izmaksas skaļajiem. Tas varētu mudināt pārsēsties uz krietni klusākiem elektriskajiem močiem.

  Ivis
  18.05.2023 15:03
  Reply to  Biteme

  Nez vai klusāks moto gadījumā nozīmē labāks

  Biteme
  18.05.2023 15:55
  Reply to  Ivis

  Atkarīgs – tu gribi braukt vai gulēt)

  Vadītāji, kas izgriež priekšā mocim, to darīs neatkarīgi no skaņas esamības – pārāk liela ātrumu starpība un atšķirība situācijas uztverē.

  Reklāma