Quantcast
More
  Reklāma

  “WhatsApp” ļaus “aizslēgt” sensitīvās sarunas un paslēpt paziņojumus par tām

  Jaunākie raksti

  Ziņapmaiņas lietotne “WhatsApp” pēdējā laikā priecē lietotājus ar jaunām un noderīgām funkcijām. Nesen tapa zināms, ka uzņēmums strādā pie ziņojumu rediģēšanas iespējas. Taču nupat “WhatsApp” iepazīstinājis ar jaunu funkciju “Chat Lock”, kas sensitīvākajām sarunām sniegs papildu privātumu. Jaunais rīks ļaus šīs sarunas “aizslēgt” un paslēps paziņojumus par tām.

  “Chat Lock” dos iespēju “aizslēgt” jebkuru “WhatsApp” sarunu, ievietojot to īpašā mapē, kurai varēs piekļūt ar biometrisko datu (pirkstu nospiedumi, sejas skenēšana) vai paroles palīdzību. Būtiski, ka “Chat Lock” arī paslēps jebkādas atsauces par “aizslēgto” sarunu, ieskaitot paziņojumu saturu. Lai sensitīvās sarunas būtu pilnīgā drošībā, “WhatsApp” arī strādā pie tā, lai katru no tām varētu “aizslēgt” ar citu paroli. Tāpat šobrīd norit darbs pie risinājuma, kas ļaus “aizslēgt” sarunu vairākās ierīcēs.

  Lai piekļūtu jaunajai funkcijai, nekas sarežģīts nav jādara. Lietotājam tikai jāizvēlas, kuru grupas vai individuālo sarunu vēlas padarīt privātāku, jānospiež uz tās un jāatlasa “aizslēgšanas” (lock) opcija. Pēcāk, lai piekļūtu šādām sarunām, būs jāievada izvēlētā parole vai jāizmanto biometrijas metode. “WhatsApp” informē, ka jaunā funkcija pakāpeniski nonāk pie pirmajiem lietotājiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma