Web Analytics
More
  Reklāma

  Fairphone piedāvā viegli labojamas bezvadu austiņas no pārstrādātiem materiāliem

  Jaunākie raksti

  Fairphone uzsācis pārdot Fairbuds XL bezvadu austiņas, šīs ir tā dēvētās over-ear tipa austiņas. Turklāt tiek solīts, ka Fairbuds XL ir ne tikai ražotas no dažādiem pārstrādātiem materiāliem, bet tās būs arī viegli labojamas. Pagaidām gan par labošanu un detaļu cenām informācija nav pieejama.

  Fairbuds XL austiņas jau šobrīd iegādājamas par 249 eiro, tās pasūtāmas no Fairphone tīmekļa vietnes. Interesanti, ka ASV vismaz šobrīd Fairbuds XL nav nopērkamas.

  Fairphone 4 ir jau kādu laiciņu padzīvojis viedtālrunis, bet ir jāsaprot, ka šāda tipa ilgi dzīvojošus viedtālruņu modeļus nevar izlaist katru gadu, jo tad tie vienkārši zaudē savu jēgu.

  Izziņots modulārais Fairphone 4 ar piecu gadu garantiju

  Fairbuds XL austiņās izmantoti dažādi otrreiz izmantojami materiāli, tai skaitā ir Fairtrade zelts. Fairbuds XL austiņas saņēmušas arī IP54 mitruma noturību, tām tiek solīta 30 stundu darbība ar vienu uzlādi. Iepakojumā atradīsi vien pašas austiņas un maisiņu to uzglabāšanai, bet USB Type-C lādēšanas vadu varēsi iegādāties atsevišķi, ja ir tāda nepieciešamība. Pieejama arī pāreja no Type-C uz 3.5 mm austiņu pieslēgvietu, ja vēlies Fairbuds XL izmantot kā vada austiņas.

  Avotscnet
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Rūdolfs Putniņš
  13.05.2023 14:48

  Nu varētu pieminēt, ka austiņās iestrādāta Latvju uzņēmuma Sonarworks žilbinošā tehnoloģija.

  Krotow
  15.05.2023 07:16

  Labojamas austiņas – tas izklausās cerīgi. Vismaz ausu švammes te var normāli noņemt un izmazgāt. Cena gan ir bezkaunīga – cerams, ka par to ciparu arī atbilstoši skan.

  Reklāma