Web Analytics
More
  Reklāma

  Planšetdatoru pārdošanas apjomi atgriezušies pirmspandēmijas apmēros

  Jaunākie raksti

  Darbs no mājām iet mazumā, arī tēriņus cilvēki sākuši vēl vairāk ierobežot, un uzreiz var redzēt, ka cieš planšetdatoru tirgus. Tiek lēsts, ka pat Apple iPad pārdošana šī gada pirmajā ceturksnī ir par 17% zemāka, kad to salīdzina ar pagājušā gada šo pašu periodu.

  Vienlaikus tiek norādīts, ka Apple iPad vēl arvien ir nepārspējams tirgus līderis, kam citi ražotāji pat tuvumā netiek ar pārdošanas apjomiem.

  Kopumā tiek lēsts, ka globālais planšetdatoru tirgus nokritis par 18%, vismaz tā uzskata Canalys. Šī gada pirmajā ceturksnī pārdoti 31.7 miljoni planšetdatoru. Protams, te ir jāņem vērā, ka uz Ziemassvētkiem šādiem elektronikas izstrādājumiem ir liels pieprasījums, kas pēcākos mēnešos arī būtiski pavelk uz leju pārdošanu.

  Šajā visā tirgus kritumā Apple izdevies pārdot 12.4 miljonus iPad trīs mēnešu periodā. Vienlaikus šajā sakarā var vainot pašu Apple, jo pēdējā laikā gandrīz nav ziņu par iPad jaunumiem.

  Visticamāk, potenciālie pircēji ir vīlušies par planšetdatoru pielietojumu. Ik pa laikam izskan solījumi par to izmantošanu darbam, miltitāskingu un citām iespējām, bet šīs iespējas vai nu nāk lēnu, vai arī tās pieejamas vien dārgajiem modeļiem, kas kļuvuši tiešām nepatīkami dārgi.

  Avots9to5mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  15.05.2023 07:11

  – Visticamāk, potenciālie pircēji ir vīlušies par planšetdatoru pielietojumu.

  Kaut kā tā. Vai nu pāriešanai no PC/Mac datoriem nav saražotas atbilstošas klientu aplikācijas, vai arī to veiksmīgai ieviešanai mobilā intermeta sakari par lēnu. Citur ļoti trūkst pilnvērtīgas peles un klaviatūras atbalsts – ar bakstīšanos vien izrādās ir par maz.

  Reklāma