Web Analytics
More
  Reklāma

  Lucid pie Tesla Supercharger uzlādes punkta piedāvā testēt savas mašīnas, saniknojot Tesla fanus

  Jaunākie raksti

  Elektroauto ražotājs Lucid izcēlies ar visai asprātīgu mārketinga soli, lai censtos pārvilināt Tesla klientus – Lucid pārstāvji pie Tesla Supercharger uzlādes punkta Losandželosā piedāvājuši testēt savas mašīnas. No mārketinga viedokļa pēc būtības nekas jauns, taču kopumā asprātīgi.

  Tesla lietotāji gan par to neesot bijuši sajūsmināti, sociālās saziņas lietotnē Twitter izsmejot šo Lucid gājienu, kas visādā ziņā ir pietiekami loģisks – ierodies vietā, kur jau atrodas elektroauto lietotāji un centies pārvilināt klientus no sava tiešā konkurenta. Iespēja, ka izdosies pievilināt klientu pie Supercharger šķiet lielāka nekā gadījumā, ja šāda akcija tiktu sarīkota kādā no Losandželosas benzīntankiem.

  Lucid ražotais Air sedans kopumā saņēmis labas atsauksmes par veiktspēju, taču ražotājam bijušas ievērojamas problēmas palielināt ražošanas apjomus, kas šobrīd ir lielākais Lucid klupšanas akmens.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  7 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ezgg
  11.05.2023 11:30

  Bet tāpat taču ir ar jaunās siera izlases degustāciju – tā notiek veikalā. Ne jau benzīntankā piedāvās sieriņu degustācijas.

  KKTK
  11.05.2023 12:29

  Pat man te izdarāmi skaisti psiholoģiskie secinājumi. Tesla īpašnieki saniknojas? Tas tikai pierāda to, ka viņi ir ar kaut no neapmierināti tieši Tesla automašīnās, bet vēlme būt Tesla grupiņā, ir lielāka :}

  Last edited 9 months ago by KKTK
  xs1
  11.05.2023 13:28
  Reply to  KKTK

  Amerikā pēc statistikas aptuveni 90% iedzīvotāju uzskata, ka pārējie 90% apkārt ir pilnīgi idioti ( nu kaut kas līdzīgs mums ) … nav ko brīnīties par visādiem brīnumstāstiem :) Bet nu Tesla iet stabili … manuprāt 25% tikko nometa cenu uz Superchargeriem …

  Elektriķis
  11.05.2023 13:30
  Reply to  KKTK

  Vai neesi pamanījis vienu citu psiholoģisko efektu: tas auto, kurš pieder man, ir labākais.
  Un vispār – bildē blakus Lucidam, ir Model3, kas ir citā cenu kategorijā.

  Skābene
  11.05.2023 15:41
  Reply to  Elektriķis

  Lucid nav nācies redzēt dzīvē, bet tie kas ir redzējuši un braukuši, saka ka esot daudz labāks par pašu nopakotāko Teslu. Un trakā versija lidojot trakāk par vistrakāko Teslu! :D
  Nav brīnums, ka Teslas fani nikni! :)

  Biteme
  11.05.2023 15:46

  Saprātīgs solis. Kamēr auto lādējas, nevis skrollē lentu vai dzenā mazo biljardu, bet izbrauc ar auto, kas varētu būt tavs nākamais. Būtu jāpriecājas par izvēles iespēju, bet viņi šitādu teijāteri uztaisa….

  Krotow
  11.05.2023 16:50
  Reply to  Biteme

  Hardcore Tesla fani Amerikā ir “īpaši apdāvināta” publika, kuri ne ar ko neatšķiras no reliģiskajiem sektantiem. Loģiku meklēt tur ir lieki.

  Reklāma