Web Analytics
More
  Reklāma

  “Google” ļauj izmēģināt rīku, kas tekstu pārvērš mūzikā

  Jaunākie raksti

  Janvāra beigās rakstījām par to, ka “Google” izziņojusi jaunu un visai interesantu risinājumu – mākslīgā intelekta (MI) sistēmu “MusicLM”, kas var uzģenerēt jebkāda žanra mūziku, izmantojot tikai teksta aprakstu. Vakar, 10. maijā, izstrādātāju konferencē “Google I/O 2023” uzņēmums līdz ar kaudzi citiem jaunumiem informēja, ka “MusicLM” tagad pieejams izmēģināšanai.

  Kompānija savā blogā informējusi, ka no 10. maija ikviens interesents var reģistrēties, lai “MusicLM” varētu izmēģināt testa vidē “AI Test Kitchen”, kas pieejama tīmeklī, “Android” un “iOS” ierīcēs. Risinājums strādā ļoti vienkārši – lietotājam pietiek uzrakstīt jebkādu frāzi kaut no pieciem vārdiem, un “MusicLM” izveidos divas dziesmas versijas. Ja kāda no tām iepatīkas, tai var uzdāvināt virtuālo trofeju, kas palīdzēs uzlabot risinājumu.

  Reklāma
  Avots: Google

  “Google” arī uzsver, ka “MusicLM” rīks domāts jebkuram – gan pilnīgam iesācējam, gan profesionālam mūziķim. Kompānija to dēvē par eksperimentālu risinājumu, ar kura palīdzību lietotājs var izpaust savu radošumu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma