Web Analytics
More
  Reklāma

  Tidal palaiž tiešsaistes mūzikas atskaņošanas funkciju, ļaujot katram kļūt par dīdžeju

  Jaunākie raksti

  Mūzikas straumēšanas serviss Tidal ir palaidis jaunu funkcionalitāti, kas ikvienam lietotājam ļaus sajusties kā dīdžejam savā draugu vidū. Proti, būs iespējams dalīties tiešsaistē ar to mūziku, ko konkrētais lietotājs klausās, izveidojot konkrētu klausītāju grupu.

  Jaunās iespējas angliskais nosaukums ir Live, kas nozīmē, ka jebkurā brīdī var sākt tiešsaistes atskaņošanas grupu, kurai var pievienoties citi lietotāji. Šajā grupā par mūziku rūpēsies tās izveidotājs, līdz ar to kļūstot par dīdžeju un nosakot to, ko klausīsies citi. Lai lietotu vai pievienotos šai tiešsaistes atskaņošanai, būs jābūt Tidal abonementam. Ja tas nebūs, tad potenciālajiem klausītājiem tiks piedāvāts bezmaksas izmēģinājuma laiks.

  Reklāma

  Kā ziņo Tidal, tad grupas izmērs atbildīs dziesmas atskaņošanas skaitam. Proti, ja grupā ir 10 dalībnieki, tad dziesma būs noklausīta 10 reižu. Kas ir patīkami, skatoties no mākslinieku puses, ceļot savu popularitāti un ienākumus. Tiesa, šobrīd ir ierobežota piekļuve šīm grupām, jo tās dalībniekiem ir jāatrodas vienā valstī. Tāpat nebūs iespējams kādā veidā komunicēt šajā tiešsaistes dīdžejošanā, tikai pievienoties.

  Tidal apgalvo, ka plāno izveidot arī komunikācijas iespējas, kas varētu būt dziesmu atzīmēšana ar īkšķi uz augšu vai leju.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma