Web Analytics
More
  Reklāma

  Sākusies pieteikšanās Liepājas atklātai datorzinātņu olimpiādei 2023

  Jaunākie raksti

  Jau trešo gadu noritēs Liepājas atklātā datorzinātņu olimpiāde, kurā aicināti pieteikties 7.-12. klašu skolēni, kā arī informātikas un datorikas skolotāji. Olimpiādi organizē Liepājas Universitāte sadarbībā ar Digitālo inovāciju parku un pieteikties tai var jau šobrīd līdz pat 21. aprīlim.

  Liepājas atklātā datorzinātņu olimpiādē varēs piedalīties komandas ar vienu līdz trim dalībniekiem. Uzdevumi tiks iedalīti divos norises formātos – attālināti līdz 21. aprīlim būs jāpaveic programmēšanas izaicinājums, savukārt, 28. aprīlī notiks vienas dienas viedo tehnoloģiju konkurss jau klātienē – Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes laboratorijā un studiju auditorijā. Pieteikties iespējams jau tagad, un, pēc pieteikšanās, komandas saņems programmēšanas izaicinājumu, kas būs jāpaveic līdz 21. aprīlim.

  Aicinām komandas nekavēties ar pieteikšanos, tādējādi, iegūstot vairāk laika uzdevuma paveikšanai!

  Komandām būs sagatavoti šādi uzdevumi:

  • 7.-12.klašu skolēniem – programmēšanas uzdevums, kurā būs nepieciešams radīt konsoles risinājumu.
  • 7.-12.klašu skolēniem – programmēšanas uzdevums ar lietotāja grafiskās saskarnes risinājumiem.
  • 10.-12.klašu skolēniem – viedo tehnoloģiju konkurss 28. aprīlī.

  Komandas pieteikt iespējams vienam vai abiem izaicinājumiem un to var izdarīt reģistrējoties šeit. Pēc reģistrācijas dalībnieki saņems detalizētāku informāciju par olimpiādes uzdevumu.

  Liepājas atklātā datorzinātņu olimpiāde ir lielisks veids kā izaicināt savus draugus un klasesbiedrus, kā arī pārbaudīt savas programmēšanas un tehnoloģiju prasmes, attīstīt radošumu un interesi par informācijas tehnoloģijām (IT) un iegūt izzinājumus par STEM zinātnēm un karjeras iespējām. Jauniešiem būs iespēja, paveicot olimpiādes uzdevumus, izveidot savu datorspēli.

  Uzvarētāji tiks paziņoti 28. aprīlī, un komandām būs iespēja iegūt vērtīgas balvas no Liepājas IT uzņēmumiem.

  Liepājas atklāto datorzinātņu olimpiādi organizē Liepājas Universitāte un Digitālo inovāciju parks, ar Liepājas IT uzņēmumu atbalstu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma