Web Analytics
More
  Reklāma

  Tet valdei pievienojas Edgars Grandāns

  Jaunākie raksti

  No 16. marta SIA Tet valdei pievienojas komercdirektors Edgars Grandāns. E. Grandāns uzņēmumam pievienojās 30. janvārī un atbild par produktu un piedāvājumu vadību privātpersonu un biznesa klientu segmentos, tostarp interneta, televīzijas, datu centru un citu IT risinājumu biznesu attīstību.

  Valdes priekšsēdētāja Ulda Tatarčuka Tet valdē darbu turpina galvenais finanšu direktors Gints Bukovskis, galvenais tehnoloģiju direktors Dmitrijs Ņikitins un klientu aprūpes direktore Alla Krūmiņa. Valdes sastāvs apstiprināts SIA Tet padomē un dalībnieku sapulcē.

  Reklāma
  Advertisement

  Edgars Grandāns ir biznesa attīstības un pārdošanas vadības profesionālis. Pirms darba Tet 11 gadus vadījis SIA “Latvijas Mobilais telefons” Korporatīvo klientu dienestu, nodrošinot klientu apkalpošanu, pārdošanu un biznesa attīstību. Iepriekš četrus gadus bijis reklāmas aģentūras “Taivas Ogilvy” valdes priekšsēdētājs, un vēl pirms tam – pildījis valdes locekļa un privātpersonu apkalpošanas direktora pienākumus AAS “If Latvia”. Latvijas Universitātē ieguvis Sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnē un Rīgas Ekonomikas augstskolas bakalaura grādu ekonomikā un uzņēmējdarbībā ar specializāciju korporatīvajās finansēs.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  kkā tā
  20.03.2023 12:19

  Kas notika ar iepriekšējo valdes locekli (šķiet pat veseliem 2 pagājušā gada izskaņā :))?

  Reklāma